Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Magnifique

magnifik Atlas Concorde známe jako výrobce vysoce kvalitních a nadčasových sérií keramických dlažeb a obkladů. Neustále nás překvapuje svými novinkami, ve kterých nabízí opět něco nového a trendového.  Série Magnique odpovídá nejnovějším trendům a požadavkům na trhu keramických dlažeb a obkladů.

 

Atlas Concorde Magnifique1 Unikátní série Magnifique, o které se dá směle říct, že vyniká exkluzivním designem a originalitou. Sofistikovaná barevná paleta dlažeb a obkladů, je složena
ze šesti zrcadlově lesklými a třemi saténově matnými odstíny, které mezi sebou vzájemně harmonizují. Barvy jsou syté, svěží a přitom velmi elegantní.  Základní formát 40x80 cm zdůrazňuje elegantní styl kolekce, zatímco užší formát 20x80 nabízí zajímavé kompoziční a variabilní možnosti. Nádherné mozaiky, jsou tvořeny lesklými i matnými kousky, které vyvolávají zářivý a třpytivý efekt. Série Magnifique je doplněna keramickými obklady, které jsou tvořeny volně proplétanými liniemi a vytvářejí tak originální, lesklý vzor. Vrcholem jsou dekory s barevnými květinovými motivy ve třech půvabných odstínech, které navozují romantickou, až snivou náladu. Pozadu nezůstávají ani dekory, s jemnými lesklými ornamenty květin, připomínající kresbu uhlem, a které na stěnách působí jako tapeta a elegantním a nadčasovým Atlas Concorde Magnifique3 vzorem. Velkým plusem série Magnifigue jsou její kombinační možnosti, kdy se fantazii meze nekladou. Můžeme mezi sebou kombinovat nejen barvy, ale lesklý i matný povrch produktů, nebo originální obklady s dekory. Možností je opravdu velké množství a záleží jen na vkusu každého zákazníka.

Série Atlas Concorde Magnifigue zaujme nádhernými a stylovými realizacemi. Koupelny, které byly vytvořeny touto sérií, působí vřelým a luxusním dojmem. Prostory jsou rozzářené a díky dekorům, svěží a půvabné.

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Impronta Ceramiche
Levantina by Techlam
Sichenia
Lord
Atlas Concorde