Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Melt

MeltTovárna na výrobu keramických dlaždic Atlas Concorde byla založena v roce 1969. K dnešnímu dni patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. Na světovém trhu je pevně stmelila jeho pověst tvůrců stylu a moderních trendů. Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Její produkty jsou vyhledávány i světovými architekty a designéry. 

 

Vkusem a luxusem se vyznačuje kolekce keramických obkladů a dlažeb Atlas Concorde Melt. Dokáže prozářit jakýkoli interiér a dodá mu styl, jiskru a eleganci. Působí útulně a přirozeně. Kolekce Atlas Concorde Melt se vyznačuje jemným přechodem barevných odstínů dané barvy, leskem a jemným reliéfem. Keramické obklady a dlažba se vyrábí ve třech formátech 60x60 cm, 30x60 cm, 45x45 cm.  K dispozici je v šesti barvách bílé, béžové, krémové, a třech odstínech hnědé (Atlas Concorde Melt Bianco, Atlas Concorde Melt Bianco, Atlas Concorde Melt Corda, Atlas Concorde Melt  Tortora, Atlas Concorde Melt Moka, Atlas Concorde Melt Nero). Krásné jsou také jemné dekory s motivem listů, nebo barevné páskové mozaiky. Keramické produkty Atlas Concorde Melt se hodí na podlahy i stěny celého bytového interiéru a skvěle podtrhne i komerční reprezentativní prostory.

Všechny keramické produkty Atlas Concorde se vyznačují špičkovou kvalitou, odolností proti otěru, chemickému a fyzikálnímu namáhání a snadnou údržbou. Keramická společnost Atlas Concorde je jedním z hlavních špiček na světě ve výrobě porcelánových dlažeb a obkladů. Jedná se o mateřskou společnost Gruppo Concorde, která určuje trendy obkladů a dlažeb na světovém trhu. Svých úspěchů dosáhla společnost také díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány.  Poptávka po produktech Atlas Concorde neustále stoupá.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Cisa Ceramiche
Bisazza
Kis
Etruria