Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Milestone

MilestoneVýrobce kvalitních keramických dlaždic a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969. Dnes patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. Na světovém trhu je pevně stmelila pověst tvůrců stylu a moderních trendů. Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Její produkty jsou vyhledávány i světovými architekty a designéry.

 


Atlas Concorde Milestone je kolekce keramických dlažeb a obkladů, jež čerpá inspiraci z přírodního kamene.  Kolekce Atlas Concorde Milestone působí teplým a vřelým dojmem, splňuje všechny moderní atributy moderního designu a je vhodná na podlahy a stěny interiéru i exteriéru. Vyrábí se ve třech povrchových úpravách, hladké, matné a strukturované. K dispozici jsou čtyři obdélníkové a čtvercové formáty (60x60 cm, 30x60 cm, 45x45 cm, 30x30 cm). V nabídce jsou čtyři barvy od béžové, po hnědou (Atlas Concorde Milestone Alaska, Atlas Concorde Milestone Desert, Atlas Concorde Milestone Canyon, Atlas Concorde Milestone Cliff).  Kolekci doplňují krásné dekory s jemnou texturou, také jsou zde mozaiky, které se skládají z úzkých pásků anebo z čtverečků. Keramické obklady a dlažba Atlas Concorde Milestone jsou vysoce odolné, snadno se udržují a jsou prakticky nezničitelné.


Společnost Atlas Concorde klade velký důraz především na poslední trendy ve světě, architekturu a moderní design a v neposlední řadě na kvalitu svých produktů. Těchto úspěchů dosáhla společnost díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány. Proto poptávka po produktech značky Atlas Concorde stále stoupá.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ragno
Mirage Granito Ceramico
Bardelli
Monocibec
Century