Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Plan

PlanAtlas Concorde je synonymem špičkové kvality keramických dlažeb a obkladů nejen v Itálii, ale na celém světě. Společnost byla založena v roce 1969 a patří mezi přední výrobce keramických obkladů a dlažeb ve světě, hlavně díky vysoce kvalifikovaným pracovníkům a vyspělým technologickým postupům. Atlas Concorde udává trend a styl na světovém trhu.

 

plan002 Výrobce keramických produktů Atlas Concorde soustředil svou pozornost především na architekty, designéry interiérů a náročné spotřebitele, se širokou škálou výrobků navržených tak, aby vyhovovaly vysokým nárokům a splňovaly zároveň kritéria kvality. Atlas Concorde nabízí přes šedesát kolekcí a jejich cílem je uspokojit všechny požadavky na obklady a dlažby co se designu a kvality týče.

 

 

 

plan003 Kolekce keramických produktů Atlas Concorde Plan patří k výjimečným, protože se jedná o produkty, které jsou určeny pro exteriéry. Najdete zde imitace kamene, dlažebních kostek, nebo cihel. Vyrábějí se s dvěma povrchy Structturato a Structturato Diagonal (povrch s drážkami). Kolekce Atlas Concorde Plan je k dispozici v pěti přírodních barvách šedé, hnědé, béžové, černé a modré (Atlas Concorde Plan Smoke, Atlas Concorde Plan Brown, Atlas Concorde Plan Sand, Atlas Concorde Plan Black a Atlas Concorde Plan Grey).

 

plan005 Základní formát dlažeb má rozměry 30×60 cm, 30×60 cm, 30×30 cm a 15×15 cm. Dekorativní dlažby vzhledu dlažební kostky mají celkovou velikost 40×100 cm, imitace ozdobných cihel 30×60 cm, mozaika připomínající klasické cihly 30×30 cm a imitace kamene 30×60 cm. Listello se vyrábí ve velikostech 0,3×60 cm, 0,6×60 cm a 1,5×60 cm. Kolekce působí velmi harmonicky, vytváří jasné a čisté plochy.

 

 

Všechny kolekce keramických obkladů a dlažeb výrobce Ascot Concorde se vyznačují vysokou kvalitou, moderním designem, vysokou odolností a snadnou údržbou.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cedir
Caesar
Gardenia Orchidea
Giavelli
Edilgres