Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Promise

PromisePro všechny, kdo hledají diskrétní a rafinovanou eleganci, nadčasový styl nabízí výrobce Atlas Concorde kolekci keramických obkladů a dlažeb s názvem Promise. Kolekce obkladů a dlažeb Promise reprodukuje nejdražší druhy mramoru v pěti měkkých a teplých barvách, bílé, krémové, hnědé, černé a růžové (Atlas Concorde Promise Bianco, Atlas Concorde Promise Crema, Atlas Concorde Promise Moka, Atlas Concorde Promise Nero, Atlas Concorde Promise Rosa). 

 

ATLAS_PROMISE_P4-5 Barvy mezi sebou ladí a dají se vzájemně kombinovat. Je tak možné si přizpůsobit realizaci koupelny svým vlastním představám. Keramické obklady a dlažba se vyrábí v jednotném formátu 25x45 cm. Kolekce Atlas Concorde Promise má v nabídce také listello s dekorativními motivy, a mozaiku, která na stěnách dodává interiéru fascinující kouzlo. Své využití najde především při realizacích koupelen, kde vytváří útulnou, intimní atmosféru. Kolekce Promise působí luxusně, romanticky, a útulně.

 

 

ATLAS_PROMISE_P16-17 Výrobce kvalitních keramických dlaždic a obkladů Atlas Concorde byl založen v roce 1969. V dnešní době patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. Na světovém trhu je pevně stmelila pověst tvůrců stylu a moderních trendů. Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Její produkty jsou vyhledávány i světovými architekty a designéry.

 

ATLAS_PROMISE_P10-11 Společnost Atlas Concorde klade velký důraz především na moderní trendy ve světě, architekturu a nadčasový design, především také na kvalitu svých produktů. Těchto úspěchů doahuje společnost díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály jsou pečlivě tříděny, práce a výroba monitorovány. Proto poptávka po kvalitních produktech značky Atlas Concorde stále stoupá.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Todagres S.A.
Lea
Klinker Sire
Giavelli
Edilgres