Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Stay

AC_stayItalská keramička Atlas Concorde klade velký důraz především na poslední trendy ve světě, architekturu a moderní design, v neposlední řadě na kvalitu svých produktů. Těchto úspěchů dosáhl Atlas Concorde především díky neustálému výzkumu a vývoji technologických procesů. Surové materiály pro výrobku keramických obkladu a dlažeb jsou pečlivě tříděny, práce a výroba neustále monitorovány. Vznikají tak keramické materiály špičkové kvality, které jsou vysoce odolné chemickému i fyzikálnímu zatížení, povětrnostním vlivům a  snadno se udržují. S klidným svědomím jde říci, že poptávka po produktech značky Atlas Concorde stále stoupá. Obklady a dlažby keramičky Atlas Concorde jsou vyrobeny v plném souladu s mezinárodními standardy na kvalitu s ohledem na ochranu životního prostředí.

Kolekce keramických obkladů a dlažeb Stay od výrobce Atlas Concorde se řadí mezi jemné, vkusné a přitom luxusní keramické produkty. Dokáže prozářit každý interiér a dodat mu potřebnou jiskru a eleganci. Vyznačují se harmonickým přechodem nepatrných odstínů dané barvy a jemným reliéfem na povrchu dlažby. Kolekce Atlas Concorde Stay je k dispozici ve čtyřech barevných přírodních odstínech béžové a hnědé (Atlas Concorde Stay Harbour, Atlas Concorde Stay Skyline, Atlas Concorde Stay District a Atlas Concorde Stay Downtown) a dvěma povrchy: Matt (matný, hladký) a Lappato (přeleštěný). Kolekce Atlas Concorde Stay se vyrábí ve formátech 60x60 cm, 30x60 cm,45×45 cm a 30x30 cm. Hodí se na podlahy i stěny celého bytového interiéru, kde působí čistě a jednoduše. Díky mrazuvzdornosti však má široké použití v exteriéru.

Společnost na výrobu keramických odkladů a dlažeb Atlas Concorde byla založena v roce 1969. K dnešnímu dni patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde. Italské průmyslové skupiny, která také vlastní slavné značky FAP Ceramiche, Refin atd.

Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Její produkty jsou vyhledávány světovými architekty a designéry.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariostea
Ceramica Magica
Edilcuoghi
Pastorelli
Majorca Ceramica