Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concorde - série Travertini

TravertinySpolečnost na výrobu keramických dlažeb Atlas Concorde byla založena v roce 1969. K dnešnímu dni patří společnost Atlas Concorde mezi nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb na světě. Tato značka je v současnosti jednou ze složek Concorde, italské průmyslové skupiny, který také vlastní slavnou značku FAP Ceramiche. 


travertini002 Na světovém trhu je pevně stmelila jeho pověst tvůrců stylu a moderních trendů. Společnost Atlas Concorde nabízí širokou škálu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, které uspokojí i veškeré nároky všech zákazníků. Její produkty jsou vyhledávány i světovými architekty a designéry, a nabízejí velké možnosti kreativní tvorby. Dlažby a obklady Atlas Concorde jsou vyrobeny v plném souladu s mezinárodními standardy na kvalitu a ochranu životního prostředí.

 

 

travertini003 Klasikou a vzhledem přírodního kamene se nechala inspirovat kolekce keramických dlažeb a obkladů výrobce Atlas Concorde Travertini. Italský výrobce Atlas Concorde v kolekci keramických obkladů a dlažeb Travertini dosáhl díky speciální technologii výroby živého vzhledu přírodního kamene, který věrně reprodukuje jeho jemné detaily a nenápadné žilkování.  Kolekce Atlas Concorde Traventiny se vyrábí ve čtyřech odstínech hnědé, od světlé po nejtmavší (Atlas Concorde Traventiny Almond, Atlas Concorde Traventiny Caramel, Atlas Concorde Traventiny Flannel, Atlas Concorde Traventiny Magnolia).

 

travertini004 Tyto keramické produkty jsou vyrobeny ve třech čtvercových velikostech 45x45 cm, 30x30 cm, 15x15 cm. Povrch obkladů a dlažeb je v matném provedení. Významný doplňkem kolekce Atlas Concorde Traventiny je kromě čtvercové mozaiky, také dekory s plastickými vzory jemných vlnek. V dekorech vynikají keramické obklady, které se skládají z různě dlouhých kousků kamene a také mozaika vytvářející vzor hvězdy. Produkty Atlas Concorde Traventiny působí velmi vkusně a elegantně, jsou vhodné do všech obytných prostor a díky jednoduchosti stylu snesou extravagantnější doplňky interiéru.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Casamood
Sicis
Ascot
Ston
Cisa Ceramiche