Znáte z našeho katalogu

Banner

Atlas Concore Solution

solutionAtlas Concorde Solution představuje výběr ze sérií, které jsou vyrobeny a navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám co neširšího spektra spotřebitelů. Zahrnuje keramické obklady a dlažbu, která kombinuje tradiční hodnoty s důrazem na detail a vysokou kvalitu produktů. Katalog Atlas Concorde Solution zahrnuje celkem deset sérií keramických obkladů a dlažeb. Pojďme si je přiblížit.

 

Série keramické dlažby a obkladů Atlas Concorde Alia nabízí jemné a světlé barvy, které navozují optimistickou a klidnou náladu. Zaujme všechny, kteří mají rádi čistý, jednoduchý a svěží styl. Série Atlas Concorde Alia se vyrábí v barvě jemně béžové, bílé a růžové. Formát produktů je 30 x 60 cm a 45 x 45 cm. Série Atlas Concorde Alia je vhodná do celého bytu, a to na podlahy i stěny.

Série Atlas Concorde Delight nabízí keramické obklady a dlažbu ve čtyřech jemných barvách, v bílé, béžové, růžové a černé, a ve formátu 25 x 45 cm. Nabídka této série je rozšířena o dekory s motivem růží, které působí velmi svěže a neotřele. Stejný vzor najdeme i na listelách, které jsou doplněny ještě jemným kárem. Série Atlas Concorde Delight je vhodná především do koupelen, kterým dodá pocit čistoty a harmonie.

Série Atlas Concorde Focus nabízí keramickou dlažbu s moderním designem kamene. Vyrábí se ve čtyřech barevných odstínech, světle a tmavě béžové, hnědé a černé. K dispozici je několik formátů, 45 x45 cm, 30 x 60 cm a 30 x 30 cm. Série keramické dlažby Atlas Concorde Focus působí elegantně a harmonicky, vzbuzuje pocit důvěry a klidu. Vynikne na podlahách celého interiéru.

Atlas Concorde Icon nabízí keramické obklady s moderním designem v pěti jemných odstínech . Vyrábí se v barvě bílé, béžové, růžové, modré a hnědé. Formát keramických obkladů Atlas Concorde Icon je 25 x 45 cm. Série je doplněna dekory s jemným motivem květin a listelami s plastickým vzorem. Série keramické dlažby Atlas Concorde Icon je vhodná především do koupelen, kterým dodá pozitivní náboj a harmonii.

Série keramických obkladů a dlažby Atlas Concorde Lilium vyniká živými barvami a bohatými dekory. Vyrábí se v pěti intenzivních barvách, v bílé, béžové, červené, hnědé a černé.  Formát Atlas Concorde Lilium je 20 x 20 cm. Dekory jsou bohatě zdobeny jemnými proužky, nebo drobnými ornamenty lilie. Série Atlas Concorde Lilium je doplněna listelami,které vynikají bohatou kresbou dekorů, nebo mají plastický vzor. Série Atlas Concorde Lilium  vynikne v nadčasových koupelnách, které výrazně oživí a dodá jim nádech luxusu a elegance.

Atlas Concorde Mode nabízí keramickou mozaiku v pastelových barvách, které nejsou jednolité ale tvořené několika odstíny jedné barvy. Najdeme zde šest barev, bílou, béžovou, růžovou, fialovou, modrou a zelenou. Nabídka je rozšířena o listely a dekory tvořenou mozaikou poskládanou do geometrických tvarů. Keramické mozaiky Atlas Concorde Mode jsou určeny do koupelen, kterým dodají poklidnou a pozitivní náladu.

Nádherný design kamene nabízejí keramické obklady a dlažba Atlas Concorde Nova. Série Atlas Concorde Nova nabízí tři nádherné odstíny béžové barvy v přírodním odstínu kamene ve formátu 25 x 45 cm.  Výrazným prvkem jsou dekory v základních barvách s motivem růží, které vydávají jasný lesk. Nabídka série Atlas Concorde Nova je doplněna o listely se stejným motivem jako je na dekorech, ale také zde najdeme grafický vzor vlnek, nebo plastických proužků. Obklady a dlažba Atlas Concorde Nova vynikne především v koupelnách, kterým dodají přirozený půvab přírody a pocit harmonie.

Keramická dlažba Atlas Concorde Pulse zaujme čtyřmi elegantními odstíny béžové a šedé. Vyrábí se ve formátu 60 x 60 cm a 45 x 45 cm.  Dlažba Atlas Concorde Pulse se vyrábí s matným povrchem, a je vhodná do celého bytového interiéru. Atlas Concorde Pulse vytváří na podlahách nadčasové a vřelé prostředí, a především zaujme milovníky přirozeného stylu.

Atlas Concorde Up nabízí sérii keramické dlažby s imitací kamene. Keramická dlažba Atlas Concorde Up se vyrábí v pěti jemných barvách, bílé, béžové, šedé, modré a černé. K dispozici jsou formáty 30 x 60 cm a 45 x 45 cm. Série Atlas Concorde Up je vhodná na podlahy do celého bytu. Vytváří vřelé a elegantní prostředí, v kterém se budete cítit dobře.

Sametový, jemně strukturovaný povrch a přírodní barvy kamene nabízí série keramické dlažby Atlas Concorde Zone. Vyrábí se v barvě béžové, zelené, šedé, hnědé a černé. Výrobce Atlas Concorde nabízí sérii keramické dlažby Zone ve formátech 60 x 60 cm 30 x 60 cm a 45 x 45 cm. Sérii Atlas Concorde Zone můžeme použít do celého bytového interiéru, kde působí nadčasově a harmonicky.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Tau
Laminam
Mirage Granito Ceramico
Appiani