Znáte z našeho katalogu

Banner

Bisazza - série Decori

Decori

Mezi nevýznamnější výrobce keramické mozaiky na světě bezesporu patří italská firma Bisazza. Byla založena v roce 1956 v Alte Vicenza, v jižní Itálii. Společnost se stala průkopníkem při používání moderních technologií a dokonalou schopností přizpůsobovat se potřebám a požadavkům keramického trhu. V průběhu pár let Bisazza zaměřila svou strategii převážně na výrobu nejvíce kvalitních obkladů a dlažeb a rozšiřování sítí do designových center ve světě – Antverp, Chicaga, Barcelony, Berlína, Londýna, Los Angeles, Miami, Milána, Moskvy, New Yorku, Paříže, Říma či Tokia.

 

bisazzadecori1 Bisazza je členem Altaggama, společnosti vyvážející nejluxusnější Italské značky. Bisazza je jednou vrcholných  luxusních designérských společností v oboru, a vedoucím výrobcem mozaik, které jsou určeny jak pro interiéry, tak pro venkovní prostory. V nabídce výrobce keramické mozaiky Bisazza najdeme velké množství barev, velikostí, tvarů a povrchů. Právě široká nabídka a vysoká technologická kvalita zaručuje výrobci Bisazza neustále rostoucí zájem zákazníků na celém světě.Jednotlivé produkty můžete vidět na eshopu, zabývající se prodejem obkladů a dlažeb.

 

bisazzadecori5 Originální a netradiční design keramické mozaiky nabízí série Bisazza Decori. Z nabídky série Bisazza Decori si vybere každý zákazník. Série Bisazza Decori zahrnuje několik desítek jedinečných motivů, různých tvarů, barevných kombinací a povrchů. Některé vzory připomínají v minulých letech tolik oblíbenou válečkovou metodu, která nabízí různé ornamenty, jiné zase připomínají pečlivě propracované tapiserie s převážně květinovými vzory. Designéři se v sérii Bisazza Decori  vyhráli se vzory hýřícími sytými barvami, ale i s jemnými a méně nápadnými mozaikami. Mozaiky Bisazza Decori vyniknou nejen v koupelnách a kuchyních, ale v celém bytovém interiéru, na podlahách i stěnách.

 

Díky svému netradičnímu designu dodají interiéru atraktivní a barevný vzhled, dokážou prostor vhodně oživit a rozzářit. Více vizualizací realizovaných projektů můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

FAP
Antiche Fornaci D'Agostino
Laminam
Gabbianelli
Impronta Ceramiche