Znáte z našeho katalogu

Banner

Bisazza - série Piscine

PiscineBisazza patří k vrcholným luxusním designérským společnostem v oboru, a hlavním výrobcem mozaik, které jsou určeny jak pro interiéry, tak pro venkovní prostory. V nabídce výrobce keramické mozaiky Bisazza najdeme velké množství barev, velikostí, tvarů a povrchů. Právě široká nabídka a vysoká technologická kvalita zaručuje výrobci Bisazza neustále rostoucí zájem zákazníků na celém světě.

 

bisazzapiscine2 Série skleněné mozaiky  Piscine z dílny výrobce  Bisazza je určena především k proměně celého exteriéru a bazénů v mistrovské dílo. Barevně sladěné mozaiky vytváří velmi realistické obrazy, které ihned upoutají pozornost. Najdeme zde motivy květin, geometrických tvarů či ztvárnění diamantu. Další produkty výrobce Bisazza můžete vidět na eshopu keramických dlažeb a obkladů. Právě netradiční umístění je činí naprosto originálním a žádaným prvkem.

 

 

bisazzapiscine1 Série skleněné mozaiky Bisazza Piscine vytvářejí opravdu luxusní a netradiční prostředí a své využití najde především ve welnes centrech a v saunách.  Je vysoce odolná a nepodléhá opotřebení, a proto snese i vysokou provozní zátěž. Realizace koupelen, kde jsou použity materiály od tohoto výrobce můžete vidět na online fotogalerii koupelen.
Bisazza byla založena v roce 1956 v Alte Vicenza, v jižní Itálii. Společnost se stala průkopníkem při používání moderních technologií a dokonalou schopností přizpůsobovat se potřebám a požadavkům keramického trhu.

 

bisazzapiscine4 V průběhu pár let Bisazza zaměřila svou strategii převážně na výrobu nejvíce kvalitních obkladů a dlažeb a rozšiřování sítí do designových center ve světě – Antverp, Chicaga, Barcelony, Berlína, Londýna, Los Angeles, Miami, Milána, Moskvy, New Yorku, Paříže, Říma či Tokia. Bisazza je členem Altaggama, společnosti vyvážející nejluxusnější Italské značky. Chcete-li více informací o tomto výrobci, navštivte informační portál keramických dlažeb a obkladů.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Iris Ceramica
Ceramiche Flaviker
Cisa Ceramiche
Lea
Klinker Sire