Znáte z našeho katalogu

Banner

Bisazza - série Smalto

smaltoMezi nevýznamnější výrobce keramické mozaiky na světě bezesporu patří italská firma Bisazza. Byla založena v roce 1956 v Alte Vicenza, v jižní Itálii. Společnost se stala průkopníkem při používání moderních technologií a dokonalou schopností přizpůsobovat se potřebám a požadavkům keramického trhu. V průběhu let Bisazza zaměřila svou strategii převážně na výrobu nejvíce kvalitních obkladů a dlažeb a rozšiřování sítí do designových center ve světě.

 

bisazzacolors20smalto Nádherné živé barvy a lesk nabízí keramické mozaiky výrobce Bisazza s názvem Smalto. Mozaiky série Bisazza Smalto jsou k dispozici v širokém barevném spektru a vynikají zajímavým designem povrchu. Série Bisazza Smalto je vhodná na podlahy i stěny do koupelen, do prostor s vysokou vlhkostí a své využití najdou i v exteriérech, venkovních bazénech apod. Nabídka série Bisazza Smalto nabízí 29 barevných odstínů, které se mezi sebou vhodně doplňují, a tak si zákazník může vytvořit prostor, který odpovídá jeho stylu.

 

bisazzacolors20smalto1 Kvalita a barevnost, zajímavý design učinila ze série Bisazza Smalto jednu z nejžádanějších kolekcí mozaik vůbec. Série Bisazza Smalto prostory rozsvítí a rozzáří a dodá jim jasný a živý pocit. Další realizace tohoto výrobce můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

Bisazza patří k vrcholným luxusním designérským společnostem v oboru, a hlavním výrobcem mozaik, které jsou určeny jak pro interiéry, tak pro venkovní prostory. V nabídce výrobce keramické mozaiky Bisazza najdeme velké množství barev, velikostí, tvarů a povrchů.

 

Právě široká nabídka a vysoká technologická kvalita zaručuje výrobci Bisazza neustále rostoucí zájem zákazníků na celém světě. A chcete-li vědět co taková mozaika stojí, navštivte eshop prodávající keramické obklady a dlažby.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Edilcuoghi
Tagina
Ascot
Coem
Powergres