Znáte z našeho katalogu

Banner

Casa dolce casa - série Cuoio

CuoioCasa Dolce Casa Cuoio je série keramické dlažby a obkladů s charakteristickým povrchem, který vytváří hladkou texturu kůže.  Keramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa Cuoio jsou vyráběny v šesti moderních barvách, v bílé, béžové, hnědé, olivové, modré a fialové. Produkty Casa Dolce Casa Cuoio nabízí střízlivou a elegantní atmosféru a jsou vhodné pro interiérové použití v soukromé i komeční sféře. Casa Dolce Casa Cuoio lze použít na stěny i podlahy, nebo je lze kombinovat s produkty série Belgique Pietre2. Série keramické dlažby a obkladů Casa Dolce Casa Cuoio vytváří elegantní a příjemné prostředí, dodají Vašemu interiéru půvab a vřelý pocit. Realizace nebo vizualizace této série můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

CuoioBeige021 Výrobce Casa Dolce Casa neustále investuje do precizní a špičkové technologie výroby, a dosahuje tak osobitého, vysoce kvalitního keramického produktu s moderním grafickým designem v různých barevných tónech. Hlavní filozofií výrobce Casa Dolce Casa je víra v hodnoty umění a kultury s podporou humanitárních projektů. Společnost Casa Dolce Casa je známá patentovanou výrobní technologií Casabland, při kterém dochází k přesnému míchání produktů z různých výrobních linek a vznikají tak zajímavé a harmonické série keramických obkladů a dlažeb.

 

CuoioMelanzana024 Svými produkty dává společnost Casa Dolce Casa možnost kreativní tvorbě bytového designu, který si přizpůsobíte svému stylu a náladě. S keramickými obklady a dlažbou výrobce Casa Dolce Casa vytvoříte elegantní koupelny, kuchyně, obytné místnosti a využijete je i při realizacích venkovních prostor. Pro významného výrobce keramických dlažeb a obkladů Casa Dolce Casa je symbolická vysoká kvalita a kreativita. Keramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa zaujme zákazníky, kteří hledají harmonii a styl při realizaci svého domova.

 

Plánujete realizaci pokládky ve svém bytě či domě a potřebujete odborné poradenství, navštivte zde na tomto portálu sekci pokládka.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Settecento
Graniti Fiandre
Rako
Ceramica di Sirone
Armonie by Arte Casa