Znáte z našeho katalogu

Banner

Casa Dolce Casa - série Lavagna

csd_lavagnaKeramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa Lavagna je krásnou imitací břidlice s jeho strukturovaným povrchem. Výrobce Casa dolce Casa nabízí sérii keramické dlažby a obkladů Lavagna v pěti barevných odstínech, v béžové, šedé, hnědé a černé. K dispozici jsou formáty 30x60cm a 60x60 cm. Série Casa Dolce Casa Lavagna je doplněna o mozaiku ve velikosti 5x5 cm, v základních barvách, i vícebarevno, s lesklým i matným povrchem.

 

LavagnaBlack021 Výrazným doplňkem je listello  v různých šířkách, které lze na sebe variabilně skládat. Keramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa Lavagna je vhodná do celého interiéru, kterému dodá eleganci a nadčasový styl. Vynikne také v komerční sféře. Casa Dolce Casa Lavagna působí harmonickým a vřelým dojmem, zaujme všechny milovníky přírodních barev a krásy. Vyniká také nadčasovou kvalitou a vysokou odolností vůči chemickému i fyzikálnímu namáháni, a snado se udržuje.

 

 

LavagnaBlack022 Italský výrobce keramické dlažby a obkladů Casa dolce Casa neustále investuje do precizní a špičkové technologie výroby, a dosahuje tak osobitého, vysoce kvalitního keramického produktu s moderním grafickým designem v různých barevných tónech. Hlavní filozofií výrobce Casa Dolce Casa je víra v hodnoty umění a kultury s podporou humanitárních projektů. S keramickými obklady a dlažbou výrobce Casa Dolce Casa vytvoříte elegantní koupelny, kuchyně, obytné místnosti a využijete je i při realizacích venkovních prostor. Realizace můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

LavagnaLightBrown025 Výrobce Casa Dolce Casa používá patentovanou výrobní technologií Casabland, při kterém dochází k přesnému míchání produktů z různých výrobních linek a vznikají tak zajímavé a harmonické série keramických obkladů a dlažeb. Svou nabídkou produktů nabízí společnost Casa Dolce Casa mnoho variabilní možnosti kreativní tvorbě bytového designu, který si přizpůsobíte svému stylu a náladě.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ariostea
Cercom
Aparici
Sicis
Savoia Italia