Znáte z našeho katalogu

Banner

Casa Dolce Casa - série Le Agrille

csd_leagrilleKeramické dlažby a obklady Casa Dolce Casa série Le Agrille nabízí zdařilou imitaci přírodního kamene s jeho přirozenými nuancemi.  Výrobce Casa Dolce Casa nabízí sérii Le Agrille v pěti barevných odstínech bílé, béžové, červené, hnědé a šedé. Najdeme zde formáty 15,2x15,2 cm, 15,2x30,4 cm, 30,4x30,4 cm a 45,6x45,6 cm.  Celá série je doplněna krásnou mozaikou ve čtvercovém i v obdélníkovém formátu. Série Casa dolce Casa Le Agrille má matný a jemně strukturovaný povrch. Její využití je univerzální, a díky skvělým technologickým vlastnostem se dá použít na podlahy i stěny celého interiéru. Série Casa Dolce Casa Le Agrille vytváří nádherný a vřelý interiér, působí pozitivně na smysly a navozuje pocit klidu a míru. Osloví milovníky elegance a nadčasového stylu.

 

La AgrilleGialla021 Prestižní výrobce keramické dlažby a obkladů Casa dolce Casa neustále investuje do precizní a špičkové technologie výroby, a dosahuje tak osobitého, vysoce kvalitního keramického produktu s moderním grafickým designem v různých barevných tónech. Hlavní filozofií výrobce Casa Dolce Casa je víra v hodnoty umění a kultury s podporou humanitárních projektů. S keramickými obklady a dlažbou výrobce Casa Dolce Casa vytvoříte elegantní koupelny, kuchyně, obytné místnosti a využijete je i při realizacích venkovních prostor.

 

 

La AgrilleRossa027 Společnost Casa Dolce Casa při výrobě keramických produktů používá patentovanou výrobní technologií Casabland, při kterém dochází k přesnému míchání produktů z různých výrobních linek a vznikají tak zajímavé a harmonické série. Svými keramickými produkty dává společnost Casa Dolce Casa možnost kreativní tvorbě bytového designu, který si přizpůsobíte svému stylu a náladě. Keramická dlažba a obklady Casa Dolce Casa zaujme zákazníky, kteří hledají harmonii a styl při realizaci svého domova. Ostatní realizace můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ergon
Trend
Gardenia Orchidea
Majorca Ceramica
Edilcuoghi