Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - Metallica

metalicacasalKeramičky své výrobky „balí“ do různých podob, můžeme najít imitace mnoha přírodních materiálů, ať už je to kámen, dřevo, mramor, ale můžeme se setkat také s imitacemi betonu či kovu, dokonce některé obklady nám mohou připomínat látky či tapety. Firma Casalgrande Panada nyní přichází na trh se sérií v imitaci kovu. Série Metallica je velice moderní a rozhodně vás překvapí.

 

metaliccacasal Keramička Casalgrande Padana byla první italskou keramičkou, která začala s výrobou slinuté keramické dlažby. Její výrobky pružně reagují na módní trendy a požadavky trhu. Jednou z velmi zajímavých sérií, která určitě stojí za pozornost, je právě série Metallica, kterou bych vám ráda představila. Tato série nám představuje moderní slinutou dlažbu, kde se výrobci podařilo spojením kovového lesku se strukturou materiálu vytvořit výrobky s novými a velice netradičními hmatovými či vizuálními vjemy. Obklady a dlažby této série se vyznačují velmi vysokou kvalitou, jsou odolné proti opotřebení, ohybu i znečištění. Všechny tyto vlastnosti, spolu s protiskluzovým povrchem, z nich dělají dlažby vhodné pro široké použití, mohou být použity mimo jiné i do prostředí s větší provozní zátěží.

 

casalgp MetalicaInox021

Dlažby a obklady jsou v této sérii vyráběny hned ve dvou formátech a to 30x30 cm a 60x60 cm a hned v pěti barevných odstínech. Jsou vhodné do jakékoliv místnosti vašeho bytového interiéru a to na podlahy i stěny, mohou být zdobeny množstvím dekoračních prvků, ke kterým můžeme řadit několik druhů mozaik. Mozaiky se vyrábí na síti v rozměru 30x30 cm a další dekorační prvky jsou rozměru 30x30 cm a 60x60 cm. Dekorační listely jsou v této sérii taky krásným dekoračním prvkem, takovou třešinkou na dortu, která dokáže dát interiéru ten správný punc. Výrobky této série jsou k mání ve dvou povrchových úpravách, může si vybrat povrch buď matný, nebo lesklý. Obklady a dlažby keramičky Casalgrande Padana, která je na trhu již více než půlstoletí jsou velmi oblíbeny a zákazníky vyhledávány. Keramička byla založena v Itálii již v roce 1960 a velmi brzy se postavila do čela mezi přední světové výrobce tohoto sortimentu.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ergon
Cercom
Casa dolce casa
Kis
Bardelli