Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - Newood - NOVINKA!

Newood

Mezi žhavé trendy v keramických dlažbách a obkladech v posledních letech patří imitace přírodních materiálů. Prim jednoznačně vede imitace dřeva, po které sáhnou milovníci přírody, a přitom nechtějí zbytečně zatěžovat přírodní prostředí. Také velkou prioritou těchto imitací jsou nižší pořizovací náklady, snadná údržba a vysoká odolnost. Pokud si dáte keramickou dlažbu v imitaci dřeva, či kamene na podlahové topení, sníží se vám také náklady na vytápění a ještě budete mít moderní a na pohled i na dotek špičkovou dlažbu.

CGP_Newood_Grey Dnešní výrobci nabízejí nespočet různých barevných variací, velikostí a povrchů. Mezi novinky letošního roku přispěl prestižní výrobce keramických dlažeb a obkladů Casalgrande Padana se unikátní sérií Newood. Casalgrande Padana je známý svou špičkovou technologickou výrobou a keramickými produkty s perfektními vlastnostmi a snadnou údržbou. Série keramické dlažby Casalgrande Padana Newood je nádhernou imitací dřeva s jeho nuancemi a strukturou.

 

 

CGP_Newood_Beige

K dispozici je osm barev, od studených odstínů, po teplé. Výrobce nabízí odstíny černé, šedé a bílé až po béžovou a hnědou (Newood Black, Newood White, Newood Grey, Newood Wenge,  Newood Beige, Newood Cream, Newood Ivory, Newood Brown, Newood Outdoor Wenge). Vyrábějí se ve třech velikostech, které připomínají dlouhé desky, a to 11 x 90 cm 15 x 90 cm a 45 x 90 cm. Velké formáty jsou v současné době velmi populární, umožňují snadnou pokládku a celkově působí esteticky a opticky jednolitě.  Nabídka série Casalgrande Padana Newood je doplněna dekory, které jsou složeny z úzkých barevných pásků, jako jsou základní barvy. Glazovaná keramická dlažba Casalgrande Padana Newood se vyznačuje vysokou mírou odolnosti proti opotřebení a je proto vhodná pro použití v komerčních i bytových interiérech a v exteriérech.

 

CGP__Newood_part_listelli_Cream Keramická dlažba Casalgrande Padana Newood  Outdoor s vyznačuje protiskluzovou úpravou, takže je možné ji použít v místech, kde se očekává kontakt s vodou v jakékoli podobě, jako je okolí bazénů, terasy apod. Série Casalgrande Padana Newood splňuje dnešní požadavky na moderní dlažbu v dokonalé míře. Vyznačuje se elegantním designem s kresbou povrchových žil dřeva spolu se špičkovou kvalitou. Další neméně kvalitní produkty můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

 

Stejně jako ostatní produkty výrobce Casalgrande Padana i série Newood se díky inovativním technologiím výroby vyznačuje šetrností k životnímu prostředí, přičemž produkuje vysoce kvalitní keramické produkty.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ragno
Sant'Agostino
Ascot
Grespania
Bardelli