Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Ardesia

ArdesiaNejmodernější technologie, neustálé inovace, sledování a řízení se nejnovějšími trendy, vysoce kvalifikovaní pracovníci.Všechna tato slova mohou být jakýmisi synonymy pro výrobce keramických obkladů a dlažeb Casalgrande Padana. Společnost zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb datuje svůj vznik do až roku 1960. Tím se řadí mezi jedny z nejstarších keramiček v Itálii vůbec. Díky létům zkušeností a využívání nejmodernějších technologií vznikají v továrnách společnosti Casalgrande Padana vysoce kvalitní keramické dlažby s dlouhou životností a vynikajícími užitnými vlastnostmi. Díky neustálému průběžnému sledování trendů dokáže Casalgrande Padana přesně odhadnout přání zákazníka a nabídnout mu tak vždy perfektní zákaznický servis.

 

Keramička Casalgrande Padana se může pochlubit již více než šesti desítkami vynikajících kolekcí, ztvárňujících nejrůznější styly. Nejpočetnější zastoupení mezi kolekcemi má především imitace žuly, mramoru, kamene, rustikální styl, cotto styl a spousta dalších. Kolekce Ardesia patří právě mezi série imitující přírodní kámen. Dlažba se vyrábí v odstínech Ardesia Bianco, ArdesiaBeige, ArdesiaGrigio, Ardesia Rosa, ArdesiaRosso, ArdesiaVerde, Ardesia Nero a Ardesia Blu. Jsou zde zastoupeny například béžové, hnědé, šedé, zelené nebo růžové zbarvení. Všechny tyto varianty jsou vyráběny ve formátech 15x15 cm, 30x30 cm a 15x30 cm. Ardesia Bianco, ArdesiaGrigio a Ardesia Nero jsou rozšířené o dlažby s rozměry 30x60 cm. Mezi největší přednosti dlažby Ardesia patří například vysoká odolnost proti opotřebení, dlouhá životnost nebo minimální nasákavost. Ta souvisí s použitím dlažby. Ta je totiž určená do exteriéru a díky nízké nasákavosti je dlažba mrazuvzdorná.

Potřebujete další informace o vlastnostech keramických obkladů nebo dlažby, návody související s pokládkou, čištěním či údržbou? Navštivte unikátní informační portál http://www.keramickadlazba.cz/, kde objevíte kromě již zmiňovaných informací také tipy na připravované veletrhy, novinky v materiálech nebo designu a další spoustu užitečných informací.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Sicis
Cotto d'Este
Atlas Concorde
Alaplana Ceramica
Savoia Italia