Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Crystall

CrystallCasalgrande Padana byla založena v roce 1960. Byla první společností v Itálii, která se specializovala na výrobu keramických dlažeb a obkladů. Casalgrande Padana se zavázala k strategii vedoucí k dosažení celkové kvality obkladů a dlažeb. Společnost využívá nejmodernějších technologií, průběžně sleduje trh, inovuje a vylepšuje své výrobky a každým dnem zlepšuje své výrobní procesy a zákaznický servis. To vše zaručuje vynikající životaschopnost a design obkladů a dlažeb Casalgrande Padana, společnosti, která se díky své jedinečnosti a neustálému zlepšování svých produktů dostala neuvěřitelnou rychlostí na přední místo na mezinárodním trhu.


Casalgrande Padana se jako jeden z mála výrobců keramických obkladů a dlažeb zaměřuje hodně na dlažby imitující žulu. Jednou z takových kolekcí je i série Crystall. Nabízí dlažbu napodobující žulu, v atypických barevných variantách Crystall Ivory, Crystall Cream, Crystall Grey, Crystall Yellow, Crystall Green, Crystall Pearl a Crystall Blue. I když svými odstíny nekopíruje série Crystall přírodní barvy žuly, neztrácí na eleganci ani na zajímavosti. Výrobce Casalgrande Padana vyrábí keramické dlažby Crystall ve dvou rozměrech 40x40 cm a 60x60 cm. Každá barevná varianta má navíc dva druhy povrchu – leštěný a broušený. Keramická dlažba Crystall se hodí do koupelen, kuchyní a dalších prostor, ale nejvíc vyniknou ve velkých komerčních prostorách.
Rozhodli jste se v rámci „úsporných opatření“ pro pokládku keramické dlažby svépomocí? Doporučujeme si předem nastudovat základní věci jako příprava na pokládku, jaké lepidla použít apod. Všechny věci nyní najdete třeba na jediném informačním portále http://www.keramickadlazba.cz/pokladka/index.php. Kromě postupů jsou zde uveřejňovány veletrhy, novinky ze světa keramických obkladů a dlažeb a spousta dalších informací.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ragno
Iris Ceramica
Mosaico+
Grespania
Ascot