Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Granito 2

Granit 2Casalgrande Padana je italskou společnosti zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb. Její vznik se datuje až do roku 1960, čímž se řadí mezi nejstarší keramičky v Itálii. Casalgrande Padana využívá nejmodernější technologie, průběžně inovuje a vylepšuje své výrobky tak, aby odpovídali nejnovějším trendům a nárokům zákazníka a zlepšuje zákaznický servis. Díky již zmiňovaným inovacím zaručuje Casalgrande Padana dlouhou životnost a vysokou kvalitu svých keramických obkladů a dlažeb. 

 

casalgrandepadanagranito201 Casalgrande Padana se může pochlubit širokou škálou sérií keramických obkladů a dlažeb. Z řady špičkových světových výrobců vybočuje především díky originálnímu nápadu imitovat žulu. Kolekcí zaměřených právě na tento styl najdete u Casalgrande Padana hned několik. Liší se hlavně barevnými variantami a hrubostí zrn na povrchu dlažby. Na online fotogalerii  najdete fotky realizací, kde byla použita dlažba Granito 2.

 

 

casalgrandepadanagranito205 Uvidíte tak nejen vzor na povrchu, ale také některou z dvanácti barev Granito 2 Milano, Granito 2 Cortina, Granito 2 Venezia, Granito 2 Amalfi, Granito 2 Cervinia, Granito 2 Genova, Granito 2 Roma, Granito 2 Gallipoli, Granito 2 Torino, Granito 2 Siena, Granito 2 Gubbio nebo  Granito 2 Firenze. Kromě barvy můžete volit také mezi dlažbou o tloušťce 14,2 mm nebo 11,3 mm s přírodním povrchem. Stejně jako série Granito 1 se i Granito 2 vyrábí jak s již zmiňovaným přírodním povrchem, tak i s leštěným.

 

casalgrandepadanagranito203 Pokud si nebudete při výběru jistí, která dlažba se hodí právě pro Váš projekt, navštivte stránky e-shop keramických obkladů a dlažeb. Zaručují široký výběr výrobců, sérií a nabízí jakousi pomocnou ruku na vysoké profesionální úrovni.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Villeroy & Boch
Edilcuoghi
Ascot
Cotto d'Este
Tagina