Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Pietra Blue

Pietra BlueCasalgrande Padana je jedním z nejstarších italských výrobců keramických obkladů a dlažeb. Jeho vznik a zahájení výroby se datuje až do roku 1960. Casalgrande Padana je charakteristická dokonalým skloubením tradic s novými, moderními technologiemi a neustálými inovacemi. Výsledkem tohoto procesu jsou kvalitní keramické obklady a dlažby, s výbornými užitnými vlastnostmi, jako například otěruvzdornost, a dlouhou životností.


casalgrandepadanapietrablue01 Casalgrande Padana soustavně sleduje vývoj trhu, nové trendy, přání a požadavky zákazníků, takže může vždy nabídnout takové obklady a dlažby, které přesně tyto nároky spotřebitelů splní. Tím zaručí vždy perfektní zákaznický servis.Nyní přichází Casalgrande Padana na trh s unikátní kolekcí Pietra Blue. Přesto, že blue znamá v angličtině jako modrá, je celá série laděná do šedého a černého odstínu. Každá z barevných variant je vyráběná se třemi druhy povrchů – Matt, Fiammata a Riquadrata.

 

 

casalgrandepadanapietrablue02 Poslední z těchto verzí – Riquadrata – se dá přeložit jako okno, které vlastně svým způsobem také může připomínat. Okraje dlažby totiž lemuje jakoby rám s odlišným povrchem. Dlažba Pietra Blue se vyrábí s rozměry 15x15 cm, 30x30 cm, 40x40 cm, 30x60 cm a 60x60 cm. Výrobce Casalgrande Padana navíc nabízí formát 15x15 cm s tloušťkou 9,5 mm nebo 11,5 mm.

 

 

 

 

casalgrandepadanapietrablue04 Jako většinu ostatních sérií i Pietra Blue doplňuje několik originálních dekorů. Velmi zajímavý je například dekor připomínající mozaiku složenou z malých obkladů s různými geometrickými vzory. Dalšími designově velmi zajímavými jsou dekory, které jakoby někdo vytvořil rozřezáním již zmiňované mozaiky.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Majorca Ceramica
Pastorelli
Gardenia Orchidea
Bisazza