Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Pietra Blue

Pietra BlueCasalgrande Padana je jedním z nejstarších italských výrobců keramických obkladů a dlažeb. Jeho vznik a zahájení výroby se datuje až do roku 1960. Casalgrande Padana je charakteristická dokonalým skloubením tradic s novými, moderními technologiemi a neustálými inovacemi. Výsledkem tohoto procesu jsou kvalitní keramické obklady a dlažby, s výbornými užitnými vlastnostmi, jako například otěruvzdornost, a dlouhou životností.


casalgrandepadanapietrablue01 Casalgrande Padana soustavně sleduje vývoj trhu, nové trendy, přání a požadavky zákazníků, takže může vždy nabídnout takové obklady a dlažby, které přesně tyto nároky spotřebitelů splní. Tím zaručí vždy perfektní zákaznický servis.Nyní přichází Casalgrande Padana na trh s unikátní kolekcí Pietra Blue. Přesto, že blue znamá v angličtině jako modrá, je celá série laděná do šedého a černého odstínu. Každá z barevných variant je vyráběná se třemi druhy povrchů – Matt, Fiammata a Riquadrata.

 

 

casalgrandepadanapietrablue02 Poslední z těchto verzí – Riquadrata – se dá přeložit jako okno, které vlastně svým způsobem také může připomínat. Okraje dlažby totiž lemuje jakoby rám s odlišným povrchem. Dlažba Pietra Blue se vyrábí s rozměry 15x15 cm, 30x30 cm, 40x40 cm, 30x60 cm a 60x60 cm. Výrobce Casalgrande Padana navíc nabízí formát 15x15 cm s tloušťkou 9,5 mm nebo 11,5 mm.

 

 

 

 

casalgrandepadanapietrablue04 Jako většinu ostatních sérií i Pietra Blue doplňuje několik originálních dekorů. Velmi zajímavý je například dekor připomínající mozaiku složenou z malých obkladů s různými geometrickými vzory. Dalšími designově velmi zajímavými jsou dekory, které jakoby někdo vytvořil rozřezáním již zmiňované mozaiky.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

FAP
Ceramica Magica
Lord
Cerdomus
Kis