Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Pietra D´Istria

PietradIstriaVýroba keramických obkladů a dlažeb vznikla před mnoha lety a má hlubokou tradici. Především tedy v jižnějších zemích jako je Španělsko či Itálie. Na světovém trhu se v tomto směru pohybuje spousta méně či více kvalitních keramiček a je opravdu těžké mezi nimi vybrat ty nejlepší. Mezi zaručené italské špičky ale můžeme s jistotou zařadit například společnost Casalgrande Padana


casalgrandepadanapietradistria01 Tento výrobce poprvé spatřil světlo světa v roce 1960, kdy zahájil výrobu. Od té dobu se mu podařilo propracovat se až na pomyslný vrcholek pyramidy co se kvalitních výrobců keramických obkladů a dlažeb týká. Neorientuje se jenom na výrobu kvalitních keramických obkladů a dlažeb, ale také na přání a požadavky zákazníků, čímž zaručuje dokonalý zákaznický servis.

 

 

 

casalgrandepadanapietradistria02 Celý sortiment společnosti Casalgrande Padana nabízí dnes již nepřeberné množství keramických obkladů a dlažeb v nejrůznějších stylech a designech. Nejčastější inspirací pro vzhled obkladů bývají přírodní motivy jako kámen, dřevo, žula, mramor či pískovec.  Série Pietra D´Istria z této řady částečně vybočuje. Svým povrchem napodobuje hladký beton. Tento styl ještě umocňuje dojem drobných puklinek, jako ve skutečném železobetonovém panelu. Tomu odpovídá i světlé bílo-šedivé zbarvení dlažby.

 

 

casalgrandepadanapietradistria03 Casalgrande Padana vyrábí tuto sérii se dvěma druhy povrchu – naturale (hladký přirozený povrch) a bocciardata (strukturovaný, hrubší). Série Pietra D´Istria nabízí keramickou dlažbu o rozměrech 40x40 cm, 30x30 cm, 30x60 cm či 15x15 cm. Všechny tyto formáty dokonale oživí některý z dekorů. Vybrat si můžete například dlažby zdobené jedním, dvěma nebo třemi kovovými čtverečky v rozích, nebo dekorační lištu v bílo černém provedení. Dlažba Pietra D´Istria od výrobce Casalgrande Padana je mrazu a otěru vzdorná dlažba.

 

Využití najde především v exteriérech, ale také interiérech. Chcete-li vidět vizualizace realizací tohoto výrobce navštivte online fotogalerii.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Century
Ascot
Atlas Concorde
Casa dolce casa
Grespania