Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Porfido

PorfidoNejmodernější technologie, neustálé inovace, dodržování starých osvědčených tradic, sledování a řízení se nejnovějšími trendy, vysoce kvalifikovaní pracovníci. Všechna tato slova mohou být jakýmisi synonymy pro výrobce keramických obkladů a dlažeb Casalgrande Padana. Společnost zabývající se výrobou keramických obkladů a dlažeb datuje svůj vznik do až roku 1960. 


casalgrandepadanaporfido02 Tím se řadí mezi jedny z nejstarších keramiček v Itálii vůbec. Díky létům zkušeností a využívání nejmodernějších technologií vznikají v továrnách společnosti Casalgrande Padana vysoce kvalitní keramické dlažby s dlouhou životností a vynikajícími užitnými vlastnostmi. S neustálým sledováním trendů dokáže Casalgrande Padana přesně odhadnout přání zákazníka a nabídnout mu tak vždy přesný zákaznický servis na míru. Více informací o výrobci se dočtete zde na informačním portále keramických dlažeb a obkladů.

 

 

casalgrandepadanaporfido03 Jednou z velmi vydařených sérií výrobce Casalgrande Padana je i kolekce Porfido. Od ostatních obkladů a dlažeb z repertoáru společnosti se liší především unikátní texturou, která dává prostor Vaší fantazii. Porfido se vyrábí v syté hnědé barvě a se dvěma různými strukturami povrchu. První struktura představuj drsný povrch dlažby, u druhého povrchu – levigato -  tento hrubý povrch protínají kusy hladkého, leštěného povrchu, které mohou připomínat svým tvarem například kalužky rozlité vody nebo dokonce kůži zebry.

 

casalgrandepadanaporfido04 Série Porfido je vyráběna ve formátech 15x15 cm, 30x30 cm, 40x40 cm a 30x60 cm. Součástí kolekce je, pro většinu italských výrobců keramických obkladů a dlažeb nezbytná a samozřejmá, mozaika a dekorační lišta, která vznikla kombinací sérií Pietra Blue a Porfido. Tato keramická dlažba je mrazuvzdorná a otěruvzdorná s dlouhou životností, tudíž je vhodná do exteriéru, kuchyní, chodeb a dalšího interiéru. Více kolekcí tohoto výrobce můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Garfloor
Alaplana Ceramica
Grespania
Savoia Italia
Settecento