Znáte z našeho katalogu

Banner

Casalgrande Padana - série Tiburtino

TiburtinoCasalgrande Padana je jedním z nejstarších italských výrobců keramických obkladů a dlažeb. Jeho vznik a zahájení výroby se datuje až do roku 1960. Casalgrande Padana je charakteristická dokonalým skloubením tradic s novými, moderními technologiemi a neustálými inovacemi. Výsledkem tohoto procesu jsou kvalitní keramické obklady a dlažby, s výbornými užitnými vlastnostmi, jako například otěruvzdornost, a dlouhou životností. 

 

Casalgrande Padana soustavně sleduje vývoj trhu, nové trendy, přání a požadavky zákazníků, takže může vždy nabídnout takové obklady a dlažby, které přesně tyto nároky spotřebitelů splní. Tím zaručí vždy perfektní zákaznický servis. Rozmanitost sérií můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

Casalgrande Padana se snaží do svých keramických obkladů vložit víc, než jen postup a materiál. Snaží se dát do dlažby originalitu, poctivost a nápad. Proto se každá její série rovná unikátu vyzařující ze sebe něco zvláštního, jiného než u jiných obkladů ostatních keramiček. Přesně taková je i série Tiburtino. Inspiraci pro tuto kolekci načerpala Casalgrande Padana, jako u většiny svých sérií, v přírodě a jejích zdrojích. Tiburtino je velmi zdařilou imitací přírodního kamene. Jen pro představu bychom jej mohli typově přirovnat například ke kamenům v Adršpašských skalách. Hladký povrch hustě zdobí droboučké puklinky a rýhy, které působí velmi reálným dojmem. Barevné varianty Tiburtino nejsou pro kámen právě typické, ale tím spíš upoutají Váš pohled a pohltí Vás svým unikátním vzhledem.

Dlažby Tiburtino si můžete vybrat v odstínu Tiburtino Bianco, Tiburtino Beige, Tiburtino Dorato a Tiburtino Rosso. Rozměry 15x15 cm, 30x30 cm, 40x40 cm a 15x30 cm přímo lákají ke kombinaci těchto formátů a k vytvoření tak jakési vlastní velkorozměrné mozaiky. Úžasného vzhledu dosáhnete navíc kombinací například dvou či tří podobných odstínu dlažby. Součástí série Tiburtino jsou i dvě „mozaiky“ – dekorační pás složený z mozaiky a malý dekor.

tiburtino-bianco tiburtino-beige tiburtino-dorato tiburtino-rosso

 

Dlažba Tiburtino se řadí mezi slinuté dlažby, které jsou mrazuvzdorné, a jsou dalo by se říct přímo určeny na Vaše terasy, k bazénům a do dalších exteriérů. Více o tomto výrobci se můžete dočíst zde na informačním portále keramických obkladů a dlažeb.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Villeroy & Boch
Aparici
Kronos
Mosaico+
Monocibec