Znáte z našeho katalogu

Banner

Casamood - Nera

Casamood NeraKeramické produkty Casamood jsou charakteristické moderním designem, dekorativními prvky, leskem, vytvářejí harmonické prostředí, intimní atmosféru, a navozují majestátní a luxusní vzhled.

1588 001 amb2x Energie lávového kamene, který vznikl při sopečné činnosti, se stal zdrojem inspirace pro sérii keramické dlažby Casamood Nera. Tato série naprosto svým designem přirozeně evokuje silný a nadčasový symbol přírody.  Keramická dlažba Casamood Nera je vyráběna v pěti barevných provedeních. Výrobce ji nabízí v barvě bílé, hnědé, černé a ve dvou odstínech šedé barvy (Casamood Nera White, Casamood Nera Warm Grey, Casamood Nera Cool Grey, Casamood Nera Brown, Casamood Nera Black. Bílá barva dodá prostorům pocit vzdušnosti a čistoty. Šedé odstíny působí střízlivě a lehce. Hnědá barva vnese do prostoru vřelý a energický náboj. Černý odstín dodá prostorům fascinující noblesu a styl. Barvy mezi sebou harmonicky ladí a jejich kombinací vznikají elegantní a originální vzory. Najdeme ji ve dvou povrchových úpravách a to s matným či strukturovaným povrchem. Vyrábí se ve čtyřech formátech, 30 x 120 cm, 60 x 120 cm, 60 x 60 cm, až do rozměru 120x120 cm. Velké formáty dlažeb jsou velmi populární, protože umožňují pokládku s minimálními spárami a opticky vznikne jednolitý celek. Dlažba Casamood Nera je doplněna čtvercovou či obdélníkovou mozaikou, která rozšiřuje kreativní možnosti kombinací. Série Casamood Nera přináší novou úroveň vnímání přírodních barev a povrchů, kterou reaguje na současné moderní trendy a požadavky. Uplatnění najde v bytových či komerčních interiérech, kterým dodá nevšední elegantní styl a pocit harmonického spojení s přírodou.
1588 002 amb2x Zaujme především milovníky vytříbené elegance a moderního designu. Keramická dlažba
Casamood Nera je téměř nezničitelná, snadno se udržuje a čistí.

Filozofií italského výrobce Casamood je vytvořit životní prostor, kde bude harmonie mezi styly a kvalitou bydlení. Je si vědom toho, že naše každodenní životy jsou ovlivňovány barvami, materiály a chce svými keramickými produkty umožnit každému zákazníkovi vytvořit si dokonalé a elegantní bydlení v souladu se svými potřebami.

 
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Piemme
Bisazza
Extraforte
Supergres
Coem