Znáte z našeho katalogu

Banner

CE.SI. - série Artistica

CeSi_artisticaCeramiche CE.SI  je italský výrobce keramických dlažeb a obkladů, který se specializuje na výrobu jednobarevných keramických produktů. Tyto produkty se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologické výrobě jsou keramické obklady a dlažba CE.SI. vysoce kvalitní  a tudíž velmi žádané. Ceramica CE.SI. nabízí několik zajímavých sérií, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit vlastnímu stylu a potřebám. 

 

CeSi_artistica002

Série  CE.SI. Artistica se vyrábí v různých barevných odstínech, formátech a v několika povrchových úpravách.  Kolekce jsou doplněny velkým množstvím krásných dekorů, mozaik a speciálních tvarovek, které umožňují vytvářet originální prostory.

Šestnáct barevných kombinací keramických mozaik nabízí série CE.SI. Artistica. K dispozici jsou ve formátu 1 x 1 cm.  Mozaiky CE.SI. Artistica najdeme v teplých i studených barevných kombinacích, buď ve stejných odstínech, nebo v kontrastních barvách. Vyniknou zde obzvlášť barevné kombinace modrých barev v široké škále odstínů. Další série vizualizací a realizací tohoto výrobce můžete viděl na online fotogalerii koupelen.

 

CeSi_artistica001 Keramické mozaiky CE.SI. Artistica mají široké možnosti využití. Vyniknou nejen v moderních koupelnách a kuchyních, ale také ve wellnes centrech, saunách, bazénech apod. Položit je můžeme jak na podlahy, tak na stěny. Mozaiky CE.SI. Artistica vnesou do každého prostoru půvab, hru barev a krásný lesk. Budete se  cítit velmi příjemně a vzbudí ve vás harmonickou náladu.

 

 

 

Italský výrobce CE.SI. je známý tím, že se specializuje na výrobu jednobarevných keramických dlažeb a obkladů. Značka CE.SI. byla založena v roce 1872 ve městě Sirone, region Lecco. Keramické produkty výrobce CE.SI. se vyrábí pomocí nejnovějších technologií na slinutém střepu , jsou vysoce kvalitní a velmi žádané. Společnost CE.SI. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky všech zákazníků.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Winckelmans
Musis
Graniti Fiandre
Lea