Znáte z našeho katalogu

Banner

CE.SI. - série Caraibi

CESI_CARAIBICE.SI Ceramica nabízí několik zajímavých sérií obkladů a dlažeb, které lze mezi sebou libovolně kombinovat a přizpůsobit vlastnímu stylu a potřebám.  Kolekce keramických obkladů a dlažeb CE.SI . se vyrábí v různých barevných odstínech, formátech a v několika povrchových úpravách.  Kolekce jsou doplněny velkým množstvím krásných dekorů, mozaik a speciálních tvarových prvků, které umožňují vytvářet originální prostory.

 

Ceramica CE.SI. přichází na trh s novou sérií mozaik s příslušným názvem Caraibi. Jedná se o keramické glazované  mozaiky, jejichž spodní vrstva glazury vytváří popraskaný vzhled. Nejedná se o chybu výrobce, nýbrž záměr vytvořit ojedinělý design obkladů a dlažeb. Mozaika po této úpravě se znovu glazuje a vzniká finální podoba. V nabídce keramických mozaik CE.SI. Caraibi je osm barevných kombinací  v bílé, žluté, dvou odstínů zelené a modré (Antigla, Aruba, Haity, Lucia, Tortola, Catalina, Tobago, Barbados). Vyrábí se ve formátu 2,5x2,5 cm a je doplněna formátem 10x10 cm. Keramické mozaiky CE.SI. Caraibi působí živě, energicky a dokáží oživit každý prostor moderních koupelen. Barevná škála této série nabízí velké množství kreativních kombinací a můžete si tak vytvořitkoupelnu podle vlastních představ. Keramické produkty CE.SI. Caraibi  jsou vhodné na podlahy a stěny, vynikají skvělými fyzikálními vlastnostmi, zajímavým a moderním designem.

Společnost Ceramica CE.SI vznikla v roce 1872  ve městě Sirone v regionu Lecco a stala se specialistou ve výrobě jednobarevných obkladů a dlažeb. Keramické obklady a dlažby se vyrábí na slinutém střepu a díky speciální technologii výroby glazury jsou keramické obklady a dlažba CE.SI. velmi kvalitní  a tudíž velmi žádané.  Společnost CE.SI. neustále sleduje moderní a žádané trendy na světovém trhu, na které dokáže pružně reagovat a tak uspokojit nároky všech zákazníků.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ergon
Casalgrande Padana
Cerasarda
Keope ceramiche
Majorca Ceramica