Znáte z našeho katalogu

Banner

CE.SI. - série Crystal

cesi_crystalItalská keramička CE.SI. dodává na světový trh keramické produkty, které jsou vyrobeny speciální technologií  a jsou tak zárukou vysoké kvality. Firma byla založena v roce 1872  ve městě Sirone v regionu Lecco. Keramické obklady a dlažby firmy CE.SI. jsou vyrobeny na slinutém, jednobarevném střepu. Společnost CE.SI neustále sleduje moderní trendy na světovém trhu, na které pružně reaguje. Nabízí keramické obklady a dlažby s moderním designem, a díky svým výborným technickým parametrům uspokojí požadavky náročného zákazníka. Keramické obklady a dlažby společnosti CE.SI. jsou na světovém trhu populární  nejen díky své kvalitě, ale také díky plejádě nádherný barev a  odstínů. Obklady a dlažby značky CE.SI. jsou velmi žádané a zájem o tyto produkty neutuchá.

V sortimentu keramičky CE.SI. je zastoupena série Crystal, která je  vyrobena v rustikálním stylu. Keramické obklady a dlažby CE.SI. Crystal je vyrobena v šestnácti pastelových a sametových barvách (Tramontana, Fohn, Libeccio, Calima, Gracale, Mistral, Levante, Buran, Austrio, Ghibli, Scirocco, Zonda, Maestrale, Bora, Ponente, Pampero) a v žádaném formátu 15x15 cm. Série keramických produktů CE.SI. Crystal je vhodně doplněna dekory s geometrickými vzory, krásnou mozaikou ve dvou odstínech jedné barvy. Výjimečnost této série spočívá nejen v rustikálním vzhledu, ale i v strukturovaném povrchu s lesklou glazurou, který na stěnách vytváří plastický vzor. Široká škála barevných odstínů umožňuje nepřeberné množství variabilních kombinací a můžete si tak vytvořit originální koupelnu podle vlastních představ.
Keramické obklady a dlažby CE.SI. Crystal jsou vhodné především na stěny moderních koupelen, kde vytváří harmonické, elegantní a klidné prostředí. Dále pak najdou své využití v okolí bazénů a saun.
 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cisa Ceramiche
Lord
Gabbianelli
Winckelmans
Etruria