Znáte z našeho katalogu

Banner

Cedir série Vintage

cerim vintage collestion 1Moderní pojetí,  které v sobě kloubí  klasicky styl a zajímavý design nabízí výrobce Cerim v nové sérii Cerim Vintage Collection . Současné trendy v bytovém interiéru se ubírají celkově k přírodnímu a harmonickému stylu, k elegantním barvám a co nejefektnějšímu designu. Bytoví architekti často čerpají inspirace v dobách minulých a v dobových vzorech, kterým dají moderní vzhled.  A právě v tomto duchu byla navržena a vyrobena série keramické dlažby a obkladů s názvem Cerim Vintage Collection.

 

cerim vintage collestion 2 Série keramické dlažby Cerim Vintage Collection připomíná klasický retro styl známý z druhé poloviny minulého století. v sérii dominuje osm barevných odstínů, které jsou zastoupeny pudrovými zemitými barvami, jako je barva bílá, šedá, šedomodrá, zelená, olivová, hnědá a černá. Barvy jsou navrženy tak, že se přizpůsobí jakémukoli stylu v interiéru, a pomohou vytvořit příjemné, elegantní a sofistikované prostředí. Série Cerim Vintage Collection nabízí formát pro obklad je 25x75 cm a dlažbu 48,15x48,15 cm. Barvy a formáty série Cerim Vintage Collection vytvoří dekorativní scenérie, které odráží světlo a vytvoří milou atmosféru. Nabídka série Cerim Vintage Collection doplňuje třpytivá mozaika v základních barvách a ve čtvercovém formátu 2,9x2,9 cm, která rozzáří a rozsvítí každý tmavý kout a navodí pocit čistoty a vzdušnosti. V nabídce této série najdeme také nepostradatelné dekory, které mají lesklý povrch a jsou zdobeny čistou linií linek, jež prostory výrazně odlehčí.

 

cerim vintage collestion 4

 Půvabně a neotřele působí barevné dekory, které jsou zdobeny geometrickými vzory, jemnými proužky, nebo vzhledem připomínající jemný tapetový vzor. Odstíny barev, dekory i mozaiky Cerim Vintage Collection vyniknou nejen v moderní koupelně, ale i v kuchyni, či ložnici a vytvoří útulnosti a elegance. Série Cerim Vintage Collection se velmi snadno udržuje a nepodléhá opotřebení. Špičková kvalita zajistí perfektní vzhled, který bude i po letech užívání stejný jako v době, kdy jste si pořídili. Italský výrobce Cerim byl založen v roce 1961, a od počátku své existence se vyznačuje vysokou technologickou kvalitou, kterou dosáhl za pomoci špičkové technologie a materiálu. V nabídce najdeme různorodost keramických produktů, moderní vzhled, široká škála formátů, pečlivě vybrané barvy a grafický design, který vynikne v interiérech i exteriérech.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Laminam
Atlas Concorde
Cir
Garfloor
Refin