Znáte z našeho katalogu

Banner

Century - Adventure

AdventureItalský výrobce keramické dlažby a obkladů Century neustále rozvíjí technologickou výrobu a investuje do inovativních postupů, aby dosáhl co nejlepších a kvalitních produktů. Pružně reaguje na moderní trendy ve světě keramických dlažeb a obkladů a svou nabídku neustále rozšiřuje o nové pozoruhodné série. V sériích Century najdeme kromě špičkové kvality a moderního designu dlažbu a obklady velkých formátů, s širokým množstvím stylů, barev, dekorů a povrchů, s imitacemi přírodních prvků. Keramické obklady a dlažby Century jsou vyráběny ze surovin s nízkým dopadem na životní prostředí. Obklady a dlažba značky Century jsou vhodné do všech moderních interiérů i exteriérů, vyznačují se vysokou životností, odolností vůči chemickému a fyzikálnímu opotřebení a také se snadno se udržují.


CenAdventure001 Série keramické dlažby a obkladů Century Adventure je zdařilou imitací přírodního kamene. Série je vyrobena s minimálním dopadem na životní prostředí, výrazně omezuje spotřebu přírodních zdrojů. Vyrábí se ve čtyřech barvách, béžové, černé a dvou odstínech šedé. V nabídce výrobce Century Adventure je žádaný formát 30x60 a 60x60 cm.  Kolekce Century Adventure vyniká svými dekory, které jsou tvořeny úzkými pásky kamene, nebo jejich geometrickými výřezy, kde se střídá lesklý a matný povrch. Série Century Adventure je doplněna mozaikou ve velikosti 1,9x14,7 cm.

 

CenAdventure002 Kolekce obkladů a dlažeb Century Adventure je univerzální, a je vhodná na podlahy i stěny bytového a komerčního interiéru. Obklady a dlažba Century Adventure působí velmi elegantně a exkluzivně, a vytváří nadčasové a příjemné prostory, kterému dodá na atraktivitě a zajímavosti. Vkusně povedené realizace můžete vidět na online fotogalerii koupelen.
Keramické obklady a dlažba Century Adventure nacházejí díky své kvalitě a špičkovému designu stále větší zájem zákazníků, architektů a bytových designérů na celém světě.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Graniti Fiandre
Coem
Tagina
Supergres
Ascot