Znáte z našeho katalogu

Banner

Ceramica Vogue - Floor Carpet R9

Vogue_CarpetItalská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty.

 

 

Vogue_Carpet001 Keramická dlažba Vogue Floor Carpet R9 je unikátní jemnou texturou a elegantními barvami. Právě jemně strukturovaný povrch zvyšuje protiskluznou této dlažby, jež v sobě navíc kombinuje estetickou, moderní a vysoce technologickou kvalitu. Série Vogue Floor Carpet R9 se vyrábí v bílé, světle a tmavě béžové, hnědé a šedé barvě (Vogue Floor Carpet R9  Latte, Vogue Floor Carpet R9  Seta, Vogue Floor Carpet R9  Nocciola, Vogue Floor Carpet R9  Caffe, Vogue Floor Carpet R9  Argento, Vogue Floor Carpet R9  Ferro). K dispozici je ve velikosti 40 x40 cm a 10x40 cm. Série Vogue Floor Carpet R9 je vhodná na podlahy interiérů i exteriérů. Díky špičkové kvalitě produktů je možnost využití prakticky neomezená. Jemné a elegantní barvy mezi sebou harmonicky ladí a dodají prostorům výjimečný styl a nadčasovou eleganci.   Snadno se udržují a jsou vhodné i do prostor s vysokou provozní zátěží. Další kolekce tohoto výrobce můžete shlédnout zde na online fotogalerii koupelen.

 

Vogue_Carpet002 Keramická společnost Ceramica Vogue byla založena v roce 1978 a její specializací jsou na glazované keramické dlaždice na podlahy a stěny. Při tvorbě a realizacích dlažeb a obkladů využívá Vogue služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty se špičkovými  technologickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi. Lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech. O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky vysoké kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Antiche Fornaci D'Agostino
Ceramica Vogue
Century
Cerasarda
Savoia Italia