Znáte z našeho katalogu

Banner

Ceramica Vogue - série Transparenze

Vogue_TransaprenzeItalská keramická společnost Ceramica Vogue přichází s nabídkou moderních keramických obkladů a dlažeb, s širokým spektrem barev, čítající 167 odstínů, s osmi druhy povrchů a s 32 speciálními formáty. Velké množství sytých a výrazných barev, různých formátů a lesklým povrchem nabízí série Vogue Transparenze.

 


Vogue_Transaprenze002

K dispozici je třicet nádherných barevných odstínů, z kterých si vybere opravdu každý. Množství formátů (5x20 cm, 10x20 cm, 5x5 cm, 10x10 cm, 20x20 cm, 20x40 cm) rozšiřuje kreativní kombinace a možnosti při realizacích bytového interiéru.  Série Vogue Transparenze je mrazuvzdorná, snadno se udržuje a díky špičkové technologii výroby je také mimořádně odolná vůči namáhání a opotřebení. Série Vogue Transparenze je vhodná především jako dlažba do bytových i komerčních interiérů. Působí svěžím a moderním stylem. Obzvlášť  barevné kombinace série Vogue Transparenze umožňují vytvořen zajímavých efektů a stylů. Řadu dalších reaalizací můžete shlédnout na online fotogalerii koupelen.

 

Vogue_Transaprenze003 Keramická společnost Ceramica Vogue byla založena v roce 1978 a její specializací jsou na glazované porcelánové dlaždice na podlahy a stěny. Při tvorbě a realizacích obkladů a dlažeb využívá Vogue služeb světových designérů a návrhářů. Vznikají tak keramické produkty se špičkovými technologickými vlastnostmi, s moderním designem, s grafickými dekoracemi s velkými kreativními možnostmi. Lze jimi vytvářet individuální, estetický a nadčasový bytový prostor v koupelnách, kuchyních a v dalších obytných místnostech. O keramické dlažby a obklady Ceramica Vogue je díky vysoké kvalitě velký zájem na celém světě, především v Rusku a v Číně, kde si Vogue založila své pobočky.

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ascot
Mosaico+
Ceramica di Sirone
Savoia Italia
Garfloor