Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerdomus - Arya

cerdSérie Arya od keramického výrobce Cerdomus, který má své sídlo ve Španělsku nám přináší keramickou dlažbu s velmi zajímavým dekorem. Je to série, která určitě dokáže upoutat Vaši pozornost. Vyrábí se hned v pěti barevných provedeních, a to kromě perlové, ebenové a bílé můžeme volit také barvu červenou a modrou, které zase nejsou pro dlažby zase až tak obvyklé. A čím, že je dlažby až tak zajímavá? Vyrábí se pouze v jednom formátu a to celkem nevelkém 20x20 cm, ale to zas není až taková zajímavost, ale pozoruhodnější je to, že je dekorována soustřednými kruhy.

 

cerd2 Když se na ni podíváte, můžete mít pocit, že někdo zapíchl doprostřed kružítko a kroužil a kroužil. Výsledný efekt takovýchto kruhů na velké ploše, pokud dlažbu použijete do celé místnosti buď na podlahu, nebo stěnu bude opravdu neobvyklý a originální. A úplně jinak vyzní ve světlých barvách a úplně jiný efekt Vám představí modrá či červená.

Dlažba je zajímavou do každého interiéru a nemusí být jen bytový, můžete ji použít i v prostorných prodejnách, restauracích a podobně, kde na velké ploše bude vypadat zase jinak a určitě zajímavě. Společnost Cerdomus je společností s dlouholetou tradicí, byla založena již v roce 1969 a brzy se stala dynamickým průmyslovým podnikem, který nabral dobrý směr k rychlému rozvoji a růstu. Od roku 1996  začala společnost vyrábět v novém závodě slinutou keramickou dlažbu, které dosahuje vysoké jak technické, tak estetické úrovně. Nejen série Arya je hodná pozornosti, výrobce má řadu sérií, jejichž dekory mají potenciál Vás nadchnout, protože jsou opravdu velmi zajímavě a originálně zpracovány. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Colli di Sassuolo
Ragno
Pastorelli
Kis
Monocibec