Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerdomus - Avenue

cerdomus avenue 1Italský výrobce Cerdomus patří právem k prestižním výrobcům kvalitních keramických dlažeb a obkladů. Důkazem jeho neobyčejně kreativního způsobu pojetí přírody je i nadčasová série s názvem Avenue, která nabízí excelentní design dřeva v působivýchjemně třpytivých barvách.

 

cerdomus avenue 2 Série Cerdomus Avenue vyniká škálou krásných barev, dekorů, přičemž se jedná o kalibrované dlaždice, kdy na podlaze či stěně nejsou spáry téměř znatelné. To nám v prostoru vytvoří krásný opticky čistý celek. Co se týká barev, jsou vytvořeny tak, aby se mohly použít v jakémkoli prostředí a stylu.  V nabídce najdeme celkem pět odstínů jako je krémová, slonovinová, šedá, černá a bronzově hnědá. Barvy spolu s krásným designem dřeva a jemným leskem vytvoří pocit čistoty a přirozené krásy. Struktura dřeva je v sérii neobyčejně pečlivě vykresleny s jeho typickými přechody a lomy. K dispozici jsou podlouhlé formáty jako je formát 15x60 cm, 30x60 cm, 12,5x100 cm a 50x100 cm. Nabídka série Cerdomus Avenue je doplněna mozaikou, jejíž vzhled posouvá hranice vnímání mozaiky jako takové. Tato mozaika tvarem připomíná kosočtverce a celkové působí dojmem proplétaného vzoru. Jistě si umíte jak neobyčejně tento vzor spolu s designem dřeva dokáže vytvořit originální vzhled v prostoru.

 

cerdomus avenue 3

 Pokud patříte k těm, kteří dávají prostor klasice, tak i na to výrobce myslel. V základních barvách nabízí drobnou mozaiku ve velikosti 1,5x1,5 cm, která má jemně třpytivý povrch. Mozaika působí dekorativně a má schopnost rozzářit a rozsvítit jakýkoli kout.  Může být použita na celé plochy, nebo jen s její pomocí zvýraznit určitou část. Sérii Cerdomus Avenue završují ozdobné lišty s kovovým leskem ve formátu 7,4x60 cm, které výrazně rozšiřují řadu kreativních kombinací. Série keramické dlažby a obkladů Cerdomus Avenue je vhodná do všech moderních interiérů, kde vytvoří kultivované, vyvážené a osobité prostředí. Vynikne nejen v koupelnách, ale také v obývacích pokojích, ložnicích apod. Špičková kvalita produktů zajišťuje vysokou odolnost vůči opotřebení a poškrábání. Cerdomus patří ke společnostem, kteří se specializují na výrobu jemné keramické dlažby a obkladů. Cerdomus má distribuční síť, jež sahá do všech evropských zemí, a vyváží své produkty do celého světa. Keramické produkty značky Cerdomus jsou vyhledávané zejména do USA . 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Monocibec
Ceramica Vogue
Cercom
Gabbianelli
Apavisa