Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerdomus - Basic

basicCerdomus je značka italského výrobce, který se specializuje na luxusní a kvalitní keramické dlažby a obklady. V jeho nabídce si vybere každý zákazník, který hledá estetický design a moderní styl. Keramické produkty značky Cerdomus jsou určeny do interiérových i exteriérových projektů. Právě pro venkovní exteriéry byla navržena a vyrobena krásná série keramické dlažby s názvem.


basic1 Série keramické dlažby znázorňuje krásu přírodního kamene, který je podstatnou částí venkovních prostor. Škála barev a velikostí v sérii Cerdomus Basic je navržena tak, aby podtrhla exteriérový design v zahradách, dvorcích, terasách, balkónech apod. Série Cerdomus Basic se vyrábí v barvě šedočerné, béžové, bílé, šedé a červenohnědé. Barvy působí přirozeně a mají přírodní charakter. Vzhled kamene je umocněný barevnými přechody a stínováním, a také jemnou strukturou. Série Cerdomus Basic se vyrábí v několika velikostech, jako je velikost 40x40 cm, 20x40 cm a 20x20 cm. Pomocí kombinace formátů dosáhneme harmonické skladby kamenů, která prostor oživí. Nabídka je doplněna o dekorované kusy, které tvoří kostky poskládané do vějířovitého tvaru. Tento tvar zjemňuje vzhled strohého, přírodního kamene a lze ho použít jako dekorovaný kus okolo okrajů v prostoru. Třeba jimi můžeme oživit okolí bazénů, chodníků apod.

 

basic2

 Střízlivý a klasický styl série Cerdomus Basic navazuje na moderní trend, který tíhne k jednoduchosti a kráse přírody. Umožní Vám vytvořit si venkovní prostor v esteticky vyváženém a elegantním stylu. Série Cerdomus Basic je určena pro ty, kteří hledají vysokou kvalitu, nadčasový design v přírodním stylu a dobrou cenu. Italský výrobce Cerdomus patří k uznávaným špičkám v oboru keramické dlažby a obkladů. Při výrobě svých keramických produktů používá nejmodernější technologie výroby a tisku, a tím produkuje obklady a dlažbu v nejvyšší kvalitě a designu. Proto není divu, že je série značky Cerdomus zájem na celém světě, především ve Spojených státech. 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Gardenia Orchidea
Ariana Valverde
Alaplana Ceramica
Atlas Concorde
Bardelli