Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerdomus - Regis

Obr.2KDCerdomus RegisČtyři krásná barevná provedení přírodních barev, nádherný design mramoru, který přinese luxus do našich interiérů, jak moderních koupelen či dalších obytných místností, jako jsou obývací pokoje či ložnice, to je kolekce keramických dlažeb, které mohou být použity na podlahy i stěny, která nese označení Regis. Kolekce je jednou z mnoha, které vyrábí a na trh dodává keramická společnost, která vznikla v Itálii.

 

Obr.1KDCerdomus Regis Slinutá keramická dlažba této kolekce má velmi vysokou technickou i estetickou úroveň, setkáváme se zde celkem ze šesti formátovými provedeními, kde můžeme vybírat z velikostí 60x60 cm, 40x60 cm, 40x40 cm, 20x40 cm 20x20 cm a listely 5x20 cm. Kolekce Regis obsahuje řadu dekoračních prvků, které mají taktéž různá formátová provedení. Najdeme formáty 80x80cm, 40x40 cm, 20x20 cm i 20x40 cm. Mozaikový prvek nese rozměr 30x30 cm, přičemž jednotlivé dílky mají rozměr 4.7x4.7 cm. Takže je opravdu z čeho vybírat. Jemná barevná provedení bianco, noce, beige i tortora přináší velmi příjemné, přirozené barvy, které přináší do interiéru spolu s krásným, jemným žilkováním mramoru, prostředí velmi příjemné až luxusní. Dekorační prvky ať již dekor proužkový či různé motivy antické, dekor plastický či dekory se třpytivými efekty, to vše činí tuto kolekci velmi zajímavou a vhodnou do moderních interiérů, do kterých vnese prostředí vskutku originální.

 

Obr.3KDCerdomus Regis

Keramická společnost Cerdomus je specializována na průmyslovou výrobu jemné keramiky a své výrobky, obklady a dlažby vyváží téměř do celého světa. Velmi vyhledávány jsou její výrobky především ve Spojených státech. Slinutá keramická dlažba, zdobená mnoha dekory pomocí digitálních technologií v mnoha barevných provedeních a formátech jsou produkty pozoruhodné, vysoké estetické i technické kvality, které zajišťují svému výrobci dobré jméno u zákazníků mnoha světových zemí.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Floor Gres
Kis
Cooperativa Ceramica d´Imola
Majorca Ceramica
Settecento