Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerdomus - série Club

cerclubVýrobce Cerdomus přichází s novou sérií keramické dlažby, která nese název Club. Název vám toho moc nenapoví, ale skrývá se pod ním skutečná krása. Většina lidí se honí za tím, aby měli vše co nejnovější a nejmodernější, ale jsem si jistá, že se najde i mnoho z nás, kteří dokáží ocenit krásu a jedinečnost věcí starších. Jako je tomu u lidí, je tomu i u přírody, čím je starší, tím je krásnější. Vezměme si jako příklad třeba stromy, ano, malinkatý stromek, krčící se někde na louce je krásný, ale mohutný starý strom, který je vidět z dálky a překonal všechny vlivy okolí, je přece jen něco jiného.

 

cerclub1 Ale zpět k sérii Club. Tato keramická dlažba je inspirovaná právě krásou starého dřeva, nenaleznete zde lesklé povrchy, nebo výrazné barvy, které jsou pro dnešní imitace dřeva typické. Celá série je navržena tak, aby působila jako skutečná dřevěná podlaha a to jak povrchovou úpravou, tak barvami. Na výběr máte hned z pěti barev – bílá, béžová a několik odstínů hnědé barvy. Každá z nich je vyrobena tak, aby na ní byli zjevné jemné známky užívání a zároveň vypadala stále krásně. Keramická dlažba má především výhodu v tom, že má mnohem delší výdrž, než ostatní. Ano, i na ní jsou po letech vidět známky užívání, ale rozhodně méně, než třeba na linu.

 

cerclub2

Právě díky jejím skvělým technickým vlastnostem, vám bude dělat radost dlouhá léta a navíc má tu výhodu, že se velice snadno čistí a udržuje. Hodí se do jakékoliv místnosti, kde se ji rozhodnete použít a všude bude působit jedinečným dojmem. Samozřejmě její krása vynikne víc třeba v ložnici, než v koupelně, ale to je již čistě na vás. My vám ji můžeme pouze doporučit a obstarat. Pokud vás tato série zaujala, kontaktujte nás a přijďte si ji prohlédnout na vlastní oči. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Colli di Sassuolo
Caesar
Il Mosaico
Tau
Ston