Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerdomus - série Contempora

cerdomus contempora 2

Oblíbenou klasikou v oblasti keramických dlažeb a obkladů zůstává imitace kamene. Imitace kamene dokáže podtrhnout styl obydlí a stejně tak mu dodá harmonickou atmosféru.  Imitací kamene v sériích mnoha výrobců nepřeberné množství, kdy vybírat můžeme jak z různých druhů kamenů, jejich úprav a barev. Zdánlivě strohý vzhled kamene, který reprezentuje klasický a minimalistický styl se stal zdrojem inspirace pro sérii keramické dlažby a obkladů Cerdomus Contempora. 

 

cerdomus contempora 1 Síla chladného kamene je v sérii Cerdomus Contempora dotažena k dokonalosti pomocí nejmodernější digitální technologie tisku, kdy textura a vzhled působí jemně nenápadně. Celkově je vzhled série Cerdomus Contempora jednoduchý, moderní a splňuje veškeré požadavky minimalistického stylu. Barevnou škálu zastupují odstíny světlé a tmavě šedé, černé, bílé a béžové. Vybírat můžeme i formáty, kdy k dispozici je formát 60x60 cm, 40x60 cm a 20x60 cm. Povrch keramické dlažby a obkladů je matný a sametový. Ve velikosti 60x60 cm a 20x60 cm najdeme také dekory, které zdobí lesklá motiv složený z geometrických prvků. Neobyčejně působivý vzhled mají dekory ve formátu 20x60 cm, které zdobí krásný, lesklý a plastický vzor květin. Tento vzor vypadá jak jemná a umělecky vytvořená krajka. Tyto dekory vyniknou zejména na stěnách, kde nabízejí zajímavou hru světla a stínu. Můžeme jimi ozdobit část plochy, kterou chceme zvýraznit, nebo celou stěnu.

 

cerdomus contempora 3 O oživení jednoduchého stylu série Cerdomus Contempora se postará i mozaika ve formátu 5x5 cm, která je jakoby potažena jemnou pavučinkovou krajkou. Široká nabídka je završena lištami, s lesklým geometrickým zdobením. Škála dekorů je opravdu úžasně sladěná se strohým vzhledem kamene a vytvoří tak spolu opravdu působivý, vkusný a sladěný interiér. Špičková kvalita a moderní design série Cerdomus Contempora najde uplatnění nejen v bytovém interiéru, ale také v komerčních prostorách. Je vhodná do koupelen, kuchyní, ložnic, obývacích pokojů, restaurací, salónků a i do reprezentačních místností.  Série Cerdomus Contempora je odolná vůči optřebení, poškrábání, snadno se udržuje a čistí. Pro Italského výrobce Cerdomus je typická nejen excelentní kvalita keramických dlažeb, obkladů, mozaik a dekorů, ale také jejich vysoce estetický design. Právě pro své vlastnosti jsou série značky Cerdomus velmi žádané na veleém světě, zejména mezi zákazníky v USA. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Powergres
Savoia Italia
Versace
Sant'Agostino
Coem