Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerim Bloom

Cerim bloom 1Znáte moderní trendy v keramické dlažbě a obkladech, které diktují eleganci, přirozenost a jemné dekory? Víte, že koupelnám vévodí lesklý povrch a jemné barvy? A líbí se Vám takový styl? Pak Vám představujeme sérii, která jde ruku v ruce se současnými požadavky trhu, nejen co se týče vzhledu, ale i kvality.

 

Cerim bloom 2 Italský výrobce Cerim patří k těm, kteří mají moderní trendy v malíčku. Nehledě na to, kvalita jeho produktů patří opravdu k těm nejlepším na světě. Jeho nová série Cerim Bloom hýří nádhernými dekorativními obklady s květinovými vory a jemnými a neutrálními odstíny. Najdeme zde šest odstínů v bílé, šedé, světle a tmavě hnědé, černé a zelené (Cerim Bloom Superwhite, Cerim Bloom White, Cerim Bloom Tobacco, Cerim Bloom Brown, Cerim Bloom Gren, Cerim Bloom Black). K dispozici je formát  16x48, 5 cm, který na plochách působí elegantně. Mimořádně exkluzivně a půvabně působí dekory, kdy na podkladě základních barev je zobrazený květinový dekor v lesklé, zlaté a hnědé barvě, a na plochách hraje leskem a barvou. Tyto krásné dekory podtrhnout romantickou náladu, která uklidní vaše emoce. Jako dekor i na celé plochy můžeme použít jednobarevnou mozaikou ve velikosti 3x3 cm.

 

Cerim bloom 3

V podstatě všechny barevné odstíny mezi sebou harmonicky ladí a tak se mohou i variabilně kombinovat podle vkusu každého z nás. Keramická dlažba a obklady Cerim Bloom je určena nejen do moderních koupelen, ale své využití najdou v ostatních místnostech interiéru, na podlahy i stěny. Neobyčejný půvab série Cerim Bloom navodí pocit klidu a harmonie, a dodá prostorům elegantní, nadčasový a moderní styl. S klidným svědomím můžeme říct, že se série Cerim Bloom výrobci podařila. Pokud ji použijete do své koupelny, či jinam, určitě nic nezkazíte. Ba naopak. Váš domov získá na útulnosti a eleganci. Od doby svého založení, v roce 1961, se výrobce keramických produktů Cerim, vyznačuje vysokou technologickou kvalitou, kterou dosáhl používáním špičkové technologie a materiálu. Všechny jeho produkty jsou odolné vůči opotřebení a namáhání, také se snadno udržují a čistí. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Caesar
Cercom
Rako
Ergon
Ragno