Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerim - City Color

Cerim CityColor 1Máte rádi tlumené a jemné odstíny? Chcete si doma vtvořit prostor, kde si můžete odpočinout od venkovního shonu, kde můžete tiše rozjímat a zklidnit své emoce? Máte rádi jednoduchý a stylový vzhled? Tak právě pro vás vyrobil italský výrobce Cerim sérii keramických obkladů a dlažby City Color. Tato série se nechala inspirovat chaotickou metropolí, kde se střídá měkké světlo úsvitu a klidem soumraku. Tak to aspoň charakterizuje sám výrobce. Pravdou je, že styl této připomíná impresionismus, s jeho jemnými, pastelovými, tlumenými barvami, které příjemně působí na psychiku.

 

Cerim CityColor 2 Odstíny barev prošly pečlivým výběrem a působí uklidňujícím způsobem, a spolu s půvabnými dekory této série, vytvoří v koupelnách i kuchyních harmonickou, relaxační a klidnou atmosféru. K dispozici je šest odstínů barev, od bílé, krémové, béžové, levandulové, fialové až po modrozelenou (Cerim City Color Oyser, Cerim City Color Bome, Cerim City Color Skylight, Cerim City Color Lavender, Cerim City Color Violet, Cerim City Color Colonial Blue). Obklady se vyrábí ve formátu 20 x 60 cm a dlažba 33,3 x 33,3 cm. Obklad lze položit podélně i vertikálně, podle toho, zda potřebujeme prostor opticky prodloužit, nebo rozšířit. O výrazné oživení se postará mozaika ve velikosti 2,5 x 2,5 cm v základních barevných odstínech, a která se nabízí ve třech variantách.

 

Cerim CityColor 3

První varianta je jednobarevná a druhá disponuje jemnými barevnými přechody. Třetí typ mozaiky Cerim City Color je v obdélníkovém tvaru ve formátu 2,5 x 6 cm, a tvoří ji vícebarevné kombinace. Pokud máte rádi dekory, tak v této sérii najdeme rovnou dva typy. První typ je zdobený ornamenty a připomíná nádhernou damaškovou látku. Na stěnách tak vznikne tak neobyčejný vzor, který navozuje smyslné a vřelé pocity. Druhá varianta dekorů vyniká jednoduchými barevnými pruhy na bílém podkladě. Čisté linie těchto dekorů vytvářejí pocit lehkosti a vzdušnosti. Základní barvy obkladů mezi sebou harmonicky ladí, a spolu s dekory a mozaikou nabízí velké množství variabilních kombinací. Keramickou dlažbu a obklady Cerim City Color můžeme použít při realizaci koupelen i kuchyní. Vysoká technologická kvalita série Cerim City Color umožňuje snadnou údržbu keramických obkladů i dlažby.

Různorodost keramických produktů, moderní design, široká škála formátů, pečlivě vybírané barvy a grafické zpracování je charakteristické pro značku Cerim. Cerim neustále sleduje módní trendy anabízí nejrozmanitější série keramických dlažeb, obkladů a mozaik, které jsou určeny do koupelen, kuchyní, ložnic apod. zkrátka v interiérových i exteriérových realizacích.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Laminam
Apavisa
Villeroy & Boch
Century
Cerdomus