Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerim - série Antique Stone

antique_stonesImitace přírodních produktů jsou mezi zákazníky celého světa velmi žádané a upřednostňované. Proto výrobce Cerim nabízí ve svých sériích nespočet různých variací, formátů i povrchů, které od přírodních produktů nerozeznáte.

 

 

carbon_antique_stones V současné době je na podlahách i stěnách velmi žádaný kámen, nebo jeho imitace. Imitace kamene v keramických dlažbách a obkladech má nesporné výhody. Jednak v pořizovací ceně, také ve vysoké technologické kvalitě, snadné údržbě a co se týká podlah s podlahovým topením, tak také ve vysoké vodivosti tepla. Výrobce Cerim nabízí sérii keramické dlažby s moderním vzhledem přírodního kamen a s jeho přirozenou kresbou v sérii Antique Stones.  V nabídce najdeme pět nádherných odstínů v šedé, perlové, tmavě šedé, hnědé a černé Antique Stones Chalk, Antique Stones Pearl, Antique Stones Iron, Antique Stones Nut,  Antique Stones Carbon.

 

chalk_antique_stones Vyrábí se ve čtyřech formátech 50x98 cm, 50x50 cm, 33x66,4 cm, 33,3x33,3 cm. Velké formáty umožňují pokládku s minimálními spárami, a opticky celek působí čistě a jednolitě. Nabídky série Cerim Antique Stones je doplněna mozaikou v základních barvách a ve velikosti 5x5 cm. Velké množství formátů a mozaiky rozšiřují kombinační možnosti pokládky, kdy si můžeme vytvořit zajímavé vzory. Série Cerim Antique Stones je vhodná jak na podlahy, tak i na stěny celého bytového interiéru. Vytvoří vám ve vašem domově harmonii a příjemnou atmosféru, zkrátka prostor, kde se budete cítit dobře a přirozeně.

 

iron_antique_stones1 Imitace kamene série Cerim Antique Stones navodí pocit vnitřního klidu a míru, tak jako všechny přírodní produkty. Keramická dlažba a obklad Cerim Antique Stones vymiká špičkovou technologickou kvalitou, vysokou odolností vůči namáhání a snadnou údržbou.

Kvalita keramických výrobků Cerim  odpovídá příslušným normám. Spadají sem neustálé inovativní výrobní postupy, které zaručují vysokou kvalitu produktů. Samozřejmostí je snižování odpadu při výrobě, dodržování bezpečnosti práce a ochrana životního prostředí.

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cotto d'Este
Settecento
Majorca Ceramica
Kronos
FAP