Znáte z našeho katalogu

Banner

Cerim - Vanity

vanity-particolare2-lily-e-peony-hMáte rádi růžovou nebo fialovou barvu? Líbí se Vám lesklé povrchy? Milujete barevné květiny? V tom případě je série keramických obkladů Cerim Vanity jako stvořená přímo pro Vás! Syté barvy, příjemné dekory, lišty a mozaiky. To vše v šesti barvách od bílé až po fialovou. To vše s lesklým povrchem.

 

1624 001 ambzoom Série keramických obkladů Cerim Vanity můžete použít v každé místnosti bytového interiéru, ale nejvíce se hodí do koupelen a kuchyní. Nejvíce tam totiž vynikne její krása a čistota. Produkty můžete libovolně kombinovat mezi sebou, což Vám dává na výběr mnoho možností, jak bude Vaše koupelna vypadat. Kombinací světlých a tmavých barev, získáte hravý design, který bude působit čistě a vzdušně, což je u koupelen potřeba, většinou to totiž bývají menší prostory, kde je méně světla a tak se tam nehodí kombinace tmavé dlažby s tmavými dekory.

 

1624 015 ambzoom

Pokud se obáváte toho, že bude interiér působit nudně, můžete jeho vzhled oživit mozaikou, nebo úchvatným dekorem, na kterém jsou vykresleny barevné květiny. Dekory, lišty a mozaiky, jsou vyrobeny podle barev obkladů a tak je můžete použít ke každé z nich. Použitím dekorů, lišt a mozaiek vytvoříte luxusní a jedinečný vzhled, kterého se nebudete moct nabažit. Klidnou a příjemnou atmosféru, si budete užívat plnými doušky. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Rako
Ascot
Floor Gres
Kronos
Piemme