Znáte z našeho katalogu

Banner

Cifre série Essence a Intensity

130x90Neobyčejně intenzivní a výrazný styl nabízí série keramických obkladů a dlažby Cifre Intensity. Barevné odstíny vytvářejí a podtrhují emotivní a energický vzhled, ale přesto navodí pocit vzdušnosti a čistoty. Na výběr máte z mnoha barev a rozměrů, což Vám umožňuje vytvořit si vzhled Vašeho interiéru přesně podle vašich představ. Díky dekorům, které tato série obsahuje, navíc celou místnost oživíte a rozzáříte.

AMBIENTE INTENSITY GREEN COCINA Škála barev zahrnuje odstín bílé, červené, béžové, fialové, modré, hnědé, černé, zelené a šedé barvy. Barvy můžeme použít jak jednotlivě, tak si zvolit jejich kombinace. V obou případech dosáhneme moderního a působivého vzhledu.  Keramické obklady série Cifre Intensity jsou k dispozici ve formátu 20x50 cm, a doplňuje se sérií Cifre Essence, jejíž barvy a formát 33,3x33,3 cm lze použít jako dlažbu. Keramická mozaika ve velikosti 5x5 cm, se vyrábí v základních barvách, které tvoří různé odstíny jedné barvy.  Série  Cifre Essence je doplněna řadou dekorů, které nabízí možnosti květinových kompozic v různých provedeních, jež na stěnách vytvářejí efektní a půvabný obraz. Moderní styl interiéru podtrhnou dekory s geometrickými motivy v barevně ladících kombinacích. Široká škála barev, dekorů a motivů série Cifre Intensity nabízí nespočet variabilních možností kombinací, které si každý vytvoří podle svého vkusu. Série keramických obkladů Cifre Essence vytvoří moderní, svěží a harmonické prostředí.  Je odolná vůči opotřebení a namáhání, snadno se čistí a udržuje.

 

AMBIENTE INTENSITY PURPLE BAÑO

Cifre je přední španělský výrobce keramických dlažeb a obkladů, která je ve světě známý svou kvalitou a neobyčejným designem. Cifre neustále překvapuje novými styly v designu, který navazuje na současné moderní trendy v bytovém interiéru. Je zárukou vysoké kvality keramických produktů, kterou docílil moderními výrobními technologiemi. Pokud Vás tato série zaujala, další série od tohoto i jiných výrobců naleznete na stránce studiokoupelen.cz.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Trend
Ergon
Naxos
Ceramica di Sirone
Lea