Znáte z našeho katalogu

Banner

Cifre - série Play

Cifre Play 3Navrhnout a vyrobit dlažbu a obklady určenou speciálně pro děti je výzvou, kterou dokonale využila španělská společnost Cifre, a v souladu se všemi náročnými požadavky uvedla na trh sérii Play. Série Play je plná dětských motivů a kreseb, na kterých se podílel umělec Ester Gradoli. Série Play je proto určena jak do dětských pokojů, tak do mateřských školek, nemocnic, nákupních center apod.

 

Cifre Play 1

Škála jemných barev a pohádkových motivů – hlavní charakteristika dekorované série dlažeb a obkladů Cifre Play. Obklady jsou k dispozici ve formátu 25 x 70 cm, a 25 x 40 cm, a dlažba ve velikosti 33,3 x33,3 cm a 45 x 45 cm. Barevné spektrum působí pozitivně na dětské vnímání i emoce, a rozvíjí u dětí jejich představivost a fantazii. Najdeme zde také speciální kousky, které v noci svítí a tím usnadňují usínání dětí. Složení povrchové vrstvy keramických produktů umožňuje psaní křídou jako na tabuli, a snadno se smyje a očistí. V nabídce také najdeme např. i dětský metr, kterým můžete zaznamenávat postupný růst dítěte. Součástí série je mozaika, jednobarevná, nebo více barevná, která se vyrábí v několika velikostech. Série Cifre Play je rozdělena do několika stylů pod názvy Magic Game, Circuit, Pirakes, Patchwork Toys a Happy Plishies. Každý styl si nese své osobité kouzlo a barevnou kompozici, určenou pro kreativní rozvoj dětské fantazie.

 
Cifre Play 2

Magické kouzlo keramiky Cifre Play představuje dětský svět fantazie bez hranic, kde je možné všechno. Zvolit můžeme realizace znázorňující příběhy ze života dobrodružných korzárů, či jízdy autem po silnici, nebo za pomocí jemných květinových dekorů a mozaiky podporující citovou stránku dítěte, vždy docílíme hravého, harmonického a barevného prostředí. Snad všechny děti milují barvy a rádi se ztotožňují s pohádkovými postavami, s kterými si povídají a s kterými mohou vyrůstat. A právě série Cifre Play umožní vytvořit pro děti pohádkový svět plný barev a smíchu. Vytvoří prostředí jež podněcuje dětskou fantazii a místo, kde se cítí v bezpečí. Unikátní série Cifre Play umožňuje vytvořit opravdu veselé a dětské prostředí. Barvy i nádherné dekory nabízejí velké množství kreativních možností. Série Cifre Play je odolná vůči opotřebení a velmi snadno se udržuje. Obklady a dlažba Cifre Play disponuje uznávaným certifikátem, který zaručuje, že produkty neuvolňují toxické látky a neškodí dětem.  Bez obav se jich můžou dotýkat a malovat po nich, aniž by bylo ohroženo jejich zdraví.

 

Španělský výrobce Cifre, je na trhu keramických obkladů a dlažeb již více než 30 let a specializuje se na špičkové produkty s širokým potenciálem využití. Cifre nabízí ve svých sériích široký výběr keramických produktů s moderním designem, které vnesou do interiérů i exteriéru elegantní a nadčasový styl. 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Pastorelli
Bisazza
Cir
Casamood
Ascot