Znáte z našeho katalogu

Banner

Ergon - série Green Tech

greentechKrásnou a zdařilou imitaci přírodního kamene nabízí série keramických dlažeb a obkladů Ergon Green Tech. Najdeme zde čtyři barevné odstíny kamene s jeho přirozenými nuancemi. K dispozici je velké množství formátů, a to 60x60 cm, 45x45 cm, 30x60 cm, a 30x30 cm. Nabídka série Ergon Green Tech je rozšířena o mozaiku ve velikosti 5x5 cm, nebo která je poskládána z úzkých pásků kamene, obojí je v základních barvách. Barevné odstíny a velikosti keramických dlažeb a obkladů Ergon Green Tech se můžou mezi sebou variabilně kombinovat. Vzniká tak nepřeberné množství možností, jak vylepšit podlahy i stěny v interiéru a exteriéru.

 

ergongreentech02 Obklady a dlažby Ergon Green Tech je vhodná nejen do bytů, ale díky skvělým technologickým vlastnostem snese i velkou provozní zátěž v komerčních prostorách. Působí elegantním a přirozeným dojmem, dodá interiérům pohodu a pocit krásy.  Série Ergon Green Tech byla vyrobena s nízkým dopadem na životní prostředí a je vyrobena ze směsi, která obsahuje 40% recyklovatelného materiálu. Obrázky realizací a vizualizací můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

 

 

ergongreentech03 Dlažby a obklady Ergon se vyznačují fyzikální a chemickou odolností, snadnou čistitelností. Ani v průběhu let se používáním a čištěním nemění jejich struktura povrchů a udržuje si stále barevnost a lesk. Základem firemní filozofie se stala kvalita a bezchybný zákaznický servis. Výrobce Ergon je také jedním z mála držitelů certifikátu ISO 9001. Přísně kontroluje nejen samotný průběh výroby, ale také návrhy designu, prodejní a poprodejní služby.

 

 

 

ergongreentech04 Italský výrobce keramické neglazované dlažby a obkladů Ergon byl založen v roce 1991. Špičkový design a vysoká technologická kvalita jsou synonyma pro výrobce keramické dlažby a obkladů Ergon. Patří tak v podstatě mezi mladé keramické společnosti, ale i za tak krátkou dobu se stal Ergon velmi žádanou značkou. Dokonce se dá říct, že svým ohlasem předčil i mnohé staré a tradiční keramické výrobce.

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Etruria
Lord
Laminam
Antiche Fornaci D'Agostino
Sichenia