Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap - Cielo

Obr.1KDFAP CieloNádherných deset barev obkladů nám přináší série Cielo od keramické společnosti FAP, jednoho z předních výrobců keramických obkladů a dlažeb, která je od roku 1997 součástí skupiny Concorde Group. Výrobky, obklady a dlažby této keramičky, jsou velmi originálního, moderního designu.  Kolekce Cielo nám kromě obkladů nabízí keramickou dlažbu, která je zde vyráběna ve formátu 30,5x30,5 cm ve čtyřech barevných provedeních oranžové, fialkové, kakaově hnědé a modré.

 

Obr.2KDFAP Cielo U obkladů jsou v nabídce barvy v deseti tónech, kde kromě jemných pastelových odstínů najdeme i barvy sytější modrou, červenou či fialovou a velmi zajímavá je barva pod označením afrika. Design těchto obkladů a dlažeb je originální a myslím, že nás dokáže zaujmout. Zde máme v nabídce dva obdélníkové formáty, a to formát 30,5x56 cm a15x56 cm. Kolekce se může pochlubit rovněž dekoračními prvky, mezi které patří vícebarevná mozaika ve stejném formátu jako dlažba a několik ornamentových dekorů, které nám svým provedením a lesklou povrchovou úpravou, kterou je motiv na matném podkladu vykreslen, mohou připomínat tapetu. Nechybí zde ani velmi krásné motivy květinové či motýlci. Velmi zajímavý je motiv, který nám může připomínat bílou krajku na tmavém podkladu. Skládá se z několika obkladů, které jako celek tvoří rozměr 112x91.5 cm. Může se stát ústředním motivem interiéru. Velmi zajímavým doplňkem jsou také zajímavě dekorované plastické listely.

 

Obr.3KDFAP Cielo

Obklady, dlažby či dekory kolekce Cielo od keramičky FAP nám pomohou přinést krásu, modernost a zajímavost nejen do našich koupelen, ale také dalších bytových či nebytových interiérů. Keramička FAP je keramičkou, jejíž výrobky se mohou pochlubit velmi vysokou kvalitou a nesou značku Made in Italy. Značka je zde naplněna bezezbytku, protože všechny výrobky jsou opravdu vyvíjeny i  vyráběny výhradně na území Itálie. Obklady a dlažby této kolekce nejsou jen „keramikou“, ale přináší osobitý styl pro nové životní prostředí. Výrobky, obklady a dlažby, této keramičky jsou vyrobeny převážně pro použití v interiérech, chlubí se zajímavými texturami, které nám poskytnou velmi silné hmatové a měkké a příjemné světelné efekty. Jsou velmi pevné a odolné. Dekorační prvky jsou vyráběny v intenzivních, zářivých barvách, někdy objevíme zlaté, stříbrné či kovové efekty, které dokáží obkládaný interiér rozsvítit. Výrobky, obklady a dlažby, které FAP vyrábí, jsou zdobeny moderními technologiemi a leptány pomocí laseru. Jsou vyráběny s velkým ohledem na ochranu životního prostředí, jsou držitelem ekoznačky a splňují všechny podmínky, které na výrobu tohoto sortimentu klade EU.

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramica Colli di Sassuolo
Edilcuoghi
Apavisa
Tau
Ceramica Magica