Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap - Cupido

Obr. 1KD FAP CUPIDOVelmi zajímavé obklady nám nabízí kolekce, kterou její výrobce, keramická společnost FAP, nazvala Cupido – Amor – dvě duše v jedné kolekci. První, lesklá červená, plná vášně, druhá vykreslena s tenkými vlákny duhové perly. Jedna velmi jemné pastelové barvy, jemné dekory teček či nenápadných čar, druhá výrazná, kde najdete nápadný dekor kosočtverců a mimo jiné na bílém podkladu mozaiku srdce, kromě jiných i v barvě vášně – červené.

 

Obr. 2KD FAP CUPIDO Kolekce má široké využití, je velmi rozmanitá.  Je vhodná do koupelen, kuchyní, ale najde své uplatnění i v dalších interiérech bytových či nebytových. Své si v ní najde romantik, který má rád i u obkladů a dlažeb jemné a decentní provedení, ale také ten, kdo potřebuje k životu i v této oblasti něco výjimečného a originálního.

Obklady této kolekce jsou vyráběny v jednom formátu, vlastně velkoformátu 30,5x91,5 cm, můžeme vybírat až z devíti barevných odstínů, dlažba nese formát 30,5x30,5 a vyrábí se v osmi barevných provedeních. Kolekce je plná mozaiky, mozaiky jedno i vícebarevné, je zde v nabídce až deset barev. Není zde výjimkou ani barva červená a černá. Velmi zajímavý obklad je mozaika šachovnice v provedení černo stříbrném, velmi zajímavým dekorem je také mozaika v provedení zlatém. Vše v lesklé povrchové úpravě.

 

Obr. 3KD FAP CUPIDO

Keramička FAP, která je autorem mimo mnoha jiných právě také kolekce Cupido, sídlí v Itálii ve Fiorano Modenese. Její výrobky jsou velmi kvalitní a přináší osobitý styl pro nové životní prostředí. Obklady a dlažby tohoto výrobce jsou určeny převážně pro interiéry, jsou vhodné především k řešení moderních koupelen či kuchyní, výrobce používá v hojné míře kovových efektů a barvy drahých kovů zlatá a stříbrná zde nejsou výjimkou.  Ve velmi velké míře je v jeho sériích použita jako dekorační prvek mozaika, jedna ze sérií je mozaice dokonce věnována celá.  Mozaika není jen dekorací, ale je zde vyjádřením stylu.

FAP je držitelem certifikátu ISO 9100, velmi dbá na ochranu životního prostředí a této uzpůsobuje svou výrobu. Dlažby a obklady, vyráběné v jeho kolekcích splňují také všechny požadavky, které na výrobu tohoto sortimentu klade EU. Od r. 1997 je FAP Ceramiche je součástí Gruppo Concorde, jednoho z předních světových sdružení vyrábějící obklady a dlažbu. Její výrobky vycházejí přímo od srdce.  Jedná se o kvalitní značku, která snoubí inovaci a kreativitu s tradičními postupy a moderním zpracováním. Jsou na trhu s obklady a dlažbami zákazníky hojně vyhledávány. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Pastorelli
Cercom
Ragno
Ariostea
Caesar