Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap - série Amour

AMOUR_PAGVýrobce luxusních keramických obkladů a dlažby Fap Ceramiche sídlo má v italském Fiorano Modenese. Od roku 1997 se výrobce Fap stal součástí skupiny Concorde Group. Je nositelem značky „Made in Italy“, jehož výrobky jsou navrhovány i vyráběny výhradně na území Itálie. Fap Ceramiche nabízí širokou škálu keramických dlaždic, obkladů a dalších dekorativních prvků.

 

AMOUR_PAG_08_09 Syté barvy, s bohatou paletou odstínů a neobvyklé vzory- to je charakteristické pro Fap Ceramiche, a ty umožňují každému vytvořit si svou koupelnu snů.  Fap Ceramiche vyrábí dlaždice na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat nejjemnější detaily povrchů.  Výroba dlažeb a obkladů této keramické společnosti je vždy spojovány  s přísnou ochranou životního prostředí. V roce 2006 společnost získala ekoznačku. Je držitelem certifikátu ISO 9001. Její výrobky splňují požadavky, které jsou kladeny EU.


AMOUR_PAG_14_15 Nádherný povrch produktů s plastickým povrchem, lesk a třpyt nabízí série keramických dlažeb a obkladů Fap Amour. Základem této série jsou jednoduché linie, složité detaily, čistý tvar a styl. Keramické obklady a dlažba Fap Amour  se vyrábí v sedmi jemných barevných odstínech (Fap Amour Terre, Fap  Amour Sable, Fap  Amour Jardin  Fap Amour Glace, Fap Amour Glycine, Fap Amour Ciel, Fap Amour Ciel). K dispozici jsou ve formátu 25x45 cm a 31,5x31,5 cm. Ve stejných barvách jsou také listela v různých formátech. Také krásná mozaika je k dispozici v základních barvách a ve formátu 3x3 cm.

 

AMOUR_PAG_22_23 Nabízí krásnou hru barev a světel, které připomínají vroucí arabské noci, jež nabídnou novou dimenzi vnímání pomocí tisíce zářivých plošek.  Vzrušující design dekorů je zdobený geometrickými a květinovými vzory, které dohromady vytvářejí nádherný interiér.  Fap Amour – to je láska na první pohled. V koupelnách vytvoří pocit svobody, lesku a příjemných vibrací. Přesvědčit se můžete i u dalších sérií tohoto výrobce na online fotogalerii koupelen.

 

 

 

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Il Mosaico
Gabbianelli
Atlas Concorde
Cercom
Tagina