Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap série Meltin

fap meltin 3Moderní trendy nejen v koupelnách, ale všeobecně v bytovém designu sázejí na minimalismus a čistý styl. Přednost dostávají materiály, které mají jemné a matné provedení povrchů, a které navozují smyslnost, jednoduchost a sofistikovanost. Italský výrobce Fap je známý svou prestižní kvalitou keramických dlažeb a obkladů, což dokazuje ve svých excelentních sériích, které jsou žádány náročnými zákazníky na celém světě.  Fap uvedl na trh svou novou sérii keramických dlažeb a obkladů s názvem Meltin, která dokonale splňuje požadavky současné doby a moderních trendů.

 

fap meltin 2 Série Fap Meltin nabízí efektní a estetické keramické obklady a dlažbu, jež svým vzhledem reprodukuje cementovou stěnu. Pokud si myslíte, že vzhled cementu nemá s příjemnými pocity a vůbec s moderním bydlením nic společného, tato série Vás vyvede z omylu. Její pojetí a zpracování ve vzhledu cementu dostalo neobyčejně příjemný design, takže vzhledově je série Fap Meltin spíše umělecké pojetí tohoto zdánlivě strohého materiálu. V nabídce najdeme velký formát 30,5x91,5 cm, a čtyři krásné a elegantní odstíny, které mají sametový povrch. Vybírat můžeme mezi barvou bílou, světle šedou, světle béžovou a hnědou. Tyto odstíny působí smyslně a hebce, vyvolávají pocit měkké deky. V základních barvách je obklad, který má povrch, jež evokuje jemné vrypy linek. Ten působí lehce a čistě. V sérii Fap Meltin najdeme také celou řad dekorů. K dispozici je mozaika ve velikosti 2,5x2,5 cm, která kombinuje několik druhů povrchů a ve výsledku mozaika působí efektně a atraktivně. Neobvyklý design podélných obdélníčků s působivým 3D efektem má mozaika ve formátu 30,5x30,d cm, která vytvoří elegantní a vzdušný pocit. Také mozaika, která imituje kov a je složená z různých tvarů dokonale oživí vzhled cementu. V základních barvách v sérii nabízen dekorovaný obklad, který má zajímavý design drobných bodů. Všechny dekory série Fap Meltin působí spíše jako vypracovaný drahocenný šperk, než jen jako obyčejný obklad.

 

fap meltin 1

Neobyčejně krásný a působivý vzhled keramických obkladů a dlažby Fap Meltin je určen nejen do koupelen, ale také do všech prostor bytového interiéru. Velký výběr keramických produktů této série umožňuje širokou škálu kreativních a jedinečných kombinací podle vlastního vkusu. Velký formát usnadní nejen pokládku, ale také vytvoří opticky čistý a jednolitý celek. Série Fap Meltin rozhodně patří ke svkostům v oblasti keramické dlažby obkladů

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Ceramiche del Conca
Powergres
Lea
Casamood
Aparici