Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap - série Mosaici

Fap_MosaiciFap Ceramiche je italský výrobce, který se specializuje na výrobu luxusních keramických obkladů a dlažeb do koupelen.  Fap Ceramiche nabízí širokou škálu keramických dlažeb a obkladů a dalších dekorativních prvků, které jsou typické sytými barvami, s bohatou paletou odstínů a s neobvyklými vzory, které umožňují každému vytvořit si svou koupelnu snů.  Fap Ceramiche vyrábí dlaždice na moderních linkách za použití laserové technologie Decografia, která umožňuje reprodukovat nejjemnější detaily povrchů.

 

Fap Mosaici plně využívá keramické technologie, která nabízí různé verze produktu, kde obratně kombinuje různé materiály nebo barvy. Design, emoce a krása- to je vyjádřením maximální dekorace mozaiky. Fap kolekce Mosaici je charakteristická zdobnými ornamenty, reprodukcí uměleckých témat, sytými barvami, přitažlivým designem Dlažba Fap Mosaici jsou nejen velmi pěkné, ale i praktické a snadno se udržují. Dají se použít nejen v koupelnách, ale i v kuchyních, bytových i veřejných prostorech. Každá řada série Fap Mosaici nabízí několik barevných variant, tzv. mixů a tím vzniká velké množství kombinací (Fap Mosaici Degrade Bianco/Nero mix 3, Fap Mosaici Degrade Beige/Marrmone Mosaico Mix 3, Fap Mosaici Caboche Melanzana Mosaico Mix 2, Fap Mosaici Caboche Dune Mosaico Mix 2, Fap Mosaici Pois Oro Mosaico, Fap Mosaici Gessato Oro Mosaico, Fap Mosaici Jazz Blu Mosaico, Fap Mosaici Jazz Rosa Mosaico, Jazz Cioccolato).  Vyrábí se ve formátu 30,5 x 91, cm a 30,5 x 30,5 cm. Série Fap Mosaici také nabízí speciální dlaždice s dekorem čtverců a větviček, v deseti barevných odstínech, ve formátu 30,5 x 30,5 cm. Série Fap Mosaici dodá celému bytovému interiéru svěžest originalitu a eleganci. Ne jinak je tomu u ostatních sérií, přesvědčit se můžete na stránkách online fotogalerii koupelen.

Výroba obkladů a dlažeb Fap je vždy spojovány  s přísnou ochranou životního prostředí. V roce 2006 společnost získala ekoznačku. Je držitelem certifikátu ISO 9001. Její výrobky splňují požadavky, které jsou kladeny EU.

 

 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Levantina by Techlam
Tau
Cir
Leonardo
REX