Znáte z našeho katalogu

Banner

Fap série Pop Up

Pop Up 12 13Mozaika, miliony maličkých částeček, které při umění obkladače vytvoří plochu, nad kterou budete žasnout. I takto můžeme prezentovat mozaiky ze série POP UP keramického výrobce FAP, který přináší na trh právě mozaikové obklady. Jsou vyráběny o rozměru čtverečků 2,5x2,5 cm a dodávají se ve formátu 25x45 cm. Šikovnost obkladače tu spočívá v tom, že vytvoří minimální spáry a Vaše koupelna bude působit dojmem jednolitého celku, který bude složený z mnoha a mnoha těchto malých dílků.

 

Pop Up 22 23 Velmi zajímavý je výběr barev, máme na výběr až z osmi barevných tónů jednobarevných, některá barevná provedení jsou vyráběny i ve verzi, vytvářející různé dekory. Tak se můžeme u těchto obkladů setkat například s variantou proužků či srdíček. Tyto krásné mozaiky mohou rozzářit naši koupelnu, můžeme je použít i do prostor kuchyňských či s nimi ozdobit jiné interiérové prostory, kde mohou mít pouze doplňkovou funkci dekorační. Naší představivosti, jak tyto krásné mozaikové obklady použijeme, se meze nekladou.

Dlažbu můžeme volit ze stejné série, máme zde na výběr sedm barevných provedení ve formátu 30,5x30,5 cm, které doplňuje ještě formát 59x59 cm v bílé barvě a 60x60 cm v černém barevném provedení. Dlažby a obklady keramičky FAP, která je od roku 1997 součástí skupiny Concorde-Group, jsou na velmi vysoké jak technické, tak estetické úrovni. Mohou se pyšnit velmi zajímavým texturami, mají velmi příjemné světelné efekty, jsou odolné a velmi pevné. Keramička FAP používá při výrobě moderní technologie, mezi které jednoznačně patří i proces zdobení pomocí laseru.

 

Pop Up 34 35

Keramička FAP je keramičkou, která neustále svou výrobu inovuje, ale tyto kreativní inovace dokáže velmi dobře skloubit s tradičními postupy a moderním zpracováním. Protože každý máme svůj jedinečný styl, Vaše koupelna o Vás hodně napoví, snažíme se totiž své životní prostředí co nejvíce přizpůsobit svému celoživotnímu snu. Keramička FAP nechce být jen výrobcem obkladů a dlažeb, ale chce projektovat řešení, které Vás Vašemu snu přiblíží a dopomůže Vám k vyjádření své osobnosti právě prostřednictvím Vaší koupelny či dalšího interiéru, kde obklady a dlažby, třeba právě ve formě mozaiky série POP UP použijete.

 

Třeba právě tyto mozaikové obklady série FAP budou tím, po čem toužíte a co Vám bude dělat radost a navodí pocit pohody a uspokojení při vstupu do Vašeho domova, či do Vaší koupelny, kde budete vítat nový den či můžete relaxovat na sklonku dne právě končícího. 

 
Banner

Vyhledej na webu

Partneři KD

Cercom
Grespania
Casalgrande Padana
Impronta Ceramiche
Bisazza